TKHK iki adet yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı başvurusu

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu (TKHK) tarafından Tokat Devlet Hastanesi ve Ankara Türkiye Yüksek İhtisas E.A.H yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı için başvurular başlıyor. Detaylar haberimizde.

23597
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu (TKHK) Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Daire Başkanlığı tarafından düzenli olarak birçok hastanede yapılmakta olan eğitim programlarına 22 Ağustos 2016 itibarı ile iki hastane daha başlıyor. İki hastanede de yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programları farklı tarihlerde uygulanacak olup başvuru tarihleri ayrı ayrı belirtildi.

Öncelikle Ankara Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından açılacak olan Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı için başvurular 17 Ağustos 2016 ile 26 Eylül 2016 tarihleri arasında yapılacak olup, program başlama tarihleri ise 26 Eylül 2016 ile 04 Kasım 2016 tarihleri arasında yapılacak denildi.

Ayrıca diğer program ise Tokat Devlet Hastanesi tarafından yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı için başvurular  29 Ağustos-09 Eylül  2016 tarihleri arasında alınacak olup sertifikalı eğitim programı başlangıcı ise 03 Ekim-11 Kasım 2016 tarihleri arasında gerçekleştirileceği belirtildi.

Sertifikalı eğitim programlarına başvurmak isteyenler haberin sonunda yer alan başvuru formunu doldurduktan sonra ilgili hastaneye başvurması gerekmektedir. Personel çalıştığı kurumun bilgisi dahilinde sertifikalı eğitim programlarına başvuru yapabilir. Her bir personel sadece tek programa başvuru yapabilir. Aynı anda birden fazla programa başvuru kabul edilmez. Başvuru formu için TIKLAYINIZ. Rehber için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!