TKHK Nütrisyon hemşireliği sertifikalı eğitim programı başvurusu

Sağlık Bakanlığı Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde nütrisyon hemşireliği sertifikalı eğitim programı yapılacaktır. Başvuru ve gerekli tüm detaylar için tıklayınız.

23516
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu (TKHK) sertifikalı eğitim programları ile ilgili tüm başvuruları anlık olarak sizlerle paylaşıyoruz. Bugün de Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde nütrisyon hemşireliği sertifikalı eğitim programı 03 Ekim 2016 ile 28 Ekim 2016 tarihleri arasında yapılacağı duyuruldu.  Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde nütrisyon hemşireliği sertifikalı eğitim programı için başvurular 22 Ağustos -02 Eylül 2016 tarihleri arasında yapılabilecek.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin başvuru formunu doldurarak Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine 22 Ağustos 2016 Pazartes gününden itibaren başvuru yapabilecekleri bildirildi. Başvuru ile ilgili detaylar ve konu ile ilgili ayrıntılı bilgi için Program Sorumlusu: olan Kadriye BİLİCİ  (Eğitim Hemşireliği Birimi) ve 0 312 508 40 00 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

Birden fazla eğitim merkezine ya da farklı sertifikalı eğitim programlarına aynı anda başvuru yapılamaz. Birden fazla eğitim merkezine ya da farklı sertifikalı eğitim programlarına aynı anda başvuru yaptığı tespit edilen personel, sertifikalı eğitim programına kabul edilmeyeceği ve iptal edileceği belirtildi. Sertifikalı eğitim programına başvuru talepleri program sorumlusuna yapılır. Sertifikalı eğitim programına başvuru talepleri; eğitim merkezi bünyesinde oluşturulan başvuru değerlendirme komisyonu tarafından değerlendirilir. Sertifikalı eğitim programına başvuru talepleri ile başvuruları uygun görülen kursiyer listesi eğitim programı başlamadan en az 2 hafta önce, TKHK’na değerlendirilmek üzere gönderileceği program rehberinde belirtildi.

Düzenleyecekleri her bir eğitim programı için eğitim merkezleri; ilgili alanın standartlarında belirtilen oran kadar, kendi personelinden kursiyer alır. Düzenleyecekleri sertifikalı program için eğitim merkezlerine, ilgili dönemde her hangi bir kursiyer başvurusu olmadığı takdirde eğitim merkezi kendi personelinden kursiyer alabilir. Ancak eğitim merkezinin bu durumu kayıtlar ile belgelemesi ve yazılı olarak kuruma iletmesi gerekir.

Sertifikalı eğitim programına katılma talebi uygun görülen personel için; TKHK tarafından eğitim süresi boyunca görevlendirme yapılır. Sertifikalı eğitim programına katılması uygun görülen ve görevlendirilen kursiyer, programa katılamayacak ise ayrıntılı mazereti ile birlikte TKHK’na bildirir. Başvuru formu için TIKLAYINIZ. Rehber için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!