1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. TKHK, Sertifika Eğitim Programına Başvurular Başladı
TKHK, Sertifika Eğitim Programına Başvurular Başladı

TKHK, Sertifika Eğitim Programına Başvurular Başladı

Sağlık Bakanlığı, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu tarafından Çocuk Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı ile Hemşirelik Hizmetleri Sertifikalı Eğitim Programı için başvurular bulunuyor. 3 farklı hastane başvurusu için tıklayınız.

A+A-

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı, Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Psikiyatri Birimlerinde Hemşirelik Hizmetleri Sertifikalı Eğitim Programı ve Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Psikiyatri Birimlerinde Hemşirelik Hizmetleri Sertifikalı Eğitim Programı için başvurular başladı

 

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından Çocuk Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 13 Kasım-15 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacağı açıklandı. Çocuk Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı için bu hastane başvuruları 2 -13 Ekim 2017 tarihleri arasındadır.

 

Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi tarafından Psikiyatri Birimlerinde Hemşirelik Hizmetleri Sertifikalı Eğitim Programı 13 Kasım - 26 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacağı açıklandı. Hemşirelik Hizmetleri Sertifikalı Eğitim Programı için başvurular Ekim -13 Ekim 2017 tarihleri arasındadır.

 

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi tarafından Psikiyatri Birimlerinde Hemşirelik Hizmetleri Sertifikalı Eğitim Programı 6 Kasım-19 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacağı açıklandı. Hemşirelik Hizmetleri Sertifikalı Eğitim Programı için başvurular 9-19 Ekim 2017 tarihleri arasındadır.

 

Çocuk Yoğun Bakım Hemşireliği ve Hemşirelik Hizmetleri Sertifikalı Eğitim Programı için başvuru yapmak isteyen katılımcıların başvuru formu ile ilgili hastaneye başvurması gerekiyor. Kimlerin başvuru yapacağına dair detaylara ilgili rehber ulaşabilirsiniz.

 

Bknz: Başvuru formu için TIKLAYINIZ.

Bknz: Rehber için TIKLAYINIZ.

Bknz: 3 hastanenin bilgileri için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.