1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. TKHK, Sertifikalı Eğitim Başvuruları Başladı
TKHK, Sertifikalı Eğitim Başvuruları Başladı

TKHK, Sertifikalı Eğitim Başvuruları Başladı

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu (TKHK) tarafından yoğun bakım hemşireliği, ameliyathane hemşireliği ve palyatif bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı için başvuruları başlattı. Sağlık Bakanlığı sertifikalı eğitim başvurular ve detaylar.

A+A-

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitim programı, Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitim programı, Ömer Halisdemir Üniversitesi Niğde Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı ve Ankara Ulus Devlet Hastanesi palyatif bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı detayları ve başvuru tarihleri şu şekildedir.

Samsun  Eğitim  ve  Araştırma Hastanesi tarafından Ameliyathane  Hemşireliği  Sertifikalı Eğitim  Programı 10Temmuz-15 Ağustos 2017 tarihleri arasında yapılacak olup, başvuru tarihleri 12-22 Haziran 2017'dir.

Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 17Temmuz-15 Ağustos 2017 tarihleri arasında yapılacak olup, başvuru tarihleri 13-23 Haziran 2017'dir.

Ömer Halisdemir Üniversitesi Niğde Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 10Temmuz-25 Ağustos 2017 tarihleri arasında yapılacak olup, başvuru tarihleri 12-22 Haziran 2017'dir.

Ankara Ulus Devlet Hastanesi tarafından Palyatif Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 10-28 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacak olup, başvuru tarihleri 12-16 Haziran 2017'dir. 4 hastanenin bilgileri için TIKLAYINIZ. Başvuru formu için TIKLAYINIZ. Rehber için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler