TKİ lise mezunu daimi personel alımı yapacak

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu (TKİ) daimi iş sözleşmesi ile çalıştırılmak üzere 3 eski hükümlü işçi alımı yapacak. Lise ve dengi okul mezunu personel alımı için detaylar haberimizde

23568
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu (TKİ) Devlet Personel Başkanlığı (DPB) aracılığıyla yaptığı duyuruda Kütahya ile Garp Linyitleri İsletmesi Müessesesi Müdürlüğü Taşvanlı’da manevracı-harmancı (maden) 3 lise ve dengi okul mezunu işçi alımı yapılacağı belirtildi. Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğüğüne bağlı müessese/işletme müdürlüklerine belirsiz süreli (daimi) iş sözleşmesi ile çalıştırılmak üzere; manevracı-harmancı unvanlarında toplam 3 Eski Hükümlü işçi alımı ile ilgili olarak 10 günlük ilan süresi içerisinde başvuru yapılabilir.

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu, Türkiye Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüklerinin açık iş ilanlarında 22 ağustos 2016 tarihinde ilan etmesiyle birlikte 10 gün askıda kalacağını belirtti. Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu’nun talep ettiği ilan için belirtilen şartlan taşıyan adaylar, başvurulanın Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerine yapacaklardır denildi.

Başvuru Yapmak İsteyen Adayların Dikkat Etmesi Gereken Hususlar Müessese/İşletme Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Müdürlüğü tarafından duyurulacaktır. My memur olarak konu ile ilgili olarak sizler için gerekli detayları ve açıklamaları takip etmekteyiz. Alım yapılacak kadrolar ile ilgili olarak ilan metni için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. ikamet şartı varmı

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!