1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. TMSF 2015 Fon Uzman Yardımcısı ve Fon Denetçi Yardımcısı Alımı
TMSF 2015 Fon Uzman Yardımcısı ve Fon Denetçi Yardımcısı Alımı

TMSF 2015 Fon Uzman Yardımcısı ve Fon Denetçi Yardımcısı Alımı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Toplam 14 Kişi İstihdam Edecek Başvuru Tarihleri: 27 Mart 2015 - 10 Nisan 2015

A+A-

İstanbul Merkez teşkilatında istihdam edilmek üzere 4 kişi Denetçi yardımcısı 10 kişi Fon Uzman Yardımcısı olarak alınacaktır. Yaş şartı olarak en fazla 35 yaş olması belirtilmiştir.

Fon Denetçi Yardımcısı olabilmek için Kpss P63 puan türünden en az 80 puan almış olmak kaydıyla başvuranların arasında ilk 40 a girebilmek şart.

Fon Uzman Yardımcısı olabilmek için Kpss P63 puan türünden en az 80 puan almış olmak kaydıyla başvuranların arasında ilk 100 e girebilmek şart.

Başvurular şahsen veya son başvuru tarihi itibarı ile ulaşacak şekilde kargo ile yapılabilir. Başvuru adresi ve ilanla ilgili tüm detaylar aşağıdaki linkte mevcuttur.

TMSF İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.