1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. TOÇ Bir-Sen'den Tarım Bakanlığına Yeni Personel Alımı Açıklaması
TOÇ Bir-Sen'den Tarım Bakanlığına Yeni Personel Alımı Açıklaması

TOÇ Bir-Sen'den Tarım Bakanlığına Yeni Personel Alımı Açıklaması

Tarım ve Orman Bakanlığında atama bekleyen 100 binlerce mühendis adayının bekleyişi devam ederken TOÇ Bir-Sen ile görüşen adayların umudu devam ediyor. Bakan Pakdemirli’ye iletilen talepler ve son durum hakkında bilgi verildi.

A+A-

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı GTHB’nin ismi değişmesiyle atamalara dair çalışmalarda başa dönülmüş ve NORM KADRO çalışmaları yapılmaya başlanmıştı. Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı kuruluşların normları yayımlanmasına rağmen Bakanlık merkez ve taşra teşkilatı için aynı durum maalesef henüz geçerli değil!

Tarım ve Orman Bakanlığında atama bekleyen 100 binlerce mühendis adayının haklı bekleyişinin sona ermesi adına norm kadroların bir an önce yayımlanmasını My Memur olarak biz de beklemekte ve haberlerimizi sürekli olarak gündemde tutmaktayız.

Geçtiğimiz günlerde adaylar yetkili sendika TOÇ Bir-Sen ile görüşerek Tarım Bakanlığındaki atamaların son durumunu öğrendiler. Sendika yetkilileri Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye yeni personel alımı ile ilgili talebin iletildiğini ve konuyla ilgili gerekli gerekli çalışmaların yapıldığı bilgisi verildi.

2018 yılı için belirtilen Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımlarının 2019’da daha fazla bekletilmeden yapılması adına My Memur olarak bizler de adayların daha fazla bekletilmemesini talep etmekteyiz. Gelişmelerle ilgili olarak sizleri sürekli bilgilendirmeye ve atama bekleyen adayların taleplerini gündemde tutmaya devam edeceğiz.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
6 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler