TOFAŞ lise, önlisans, lisans personel alımı başvuruları Ağustos 2016

TOFAŞ 2016 yılı için personel alımlarına devam ediyor. 6 bin 500 çalışanı bulunan kurum çok sayıda lise, ön lisans ve lisans mezunu personel alımları yapacak.

23429
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Otomotiv sanayisinin önde gelen temsilcilerinden Tofaş 2016 yılı için çok sayıda personel alımı yapıyor. Tofaş tarafından yayınlanan ilanda 23 Pozisyona personel alımı yapılacak. Personel alımlarında KPSS şartının bulunmaması birçok kesimden insana hitap etmesi nedeniyle ilana çok sayıda başvuru olacağı tahmin ediliyor. Tofaş Personel alımlarında pozisyona göre öğrenim durumu ve başvuru şartları mevcut.

Personel alımı için başvuru alınan pozisyonlar: Satış Sonrası İş Geliştirme Uzmanı, Müşteri Deneyimi Tasarım Uzmanı, FERMAS Servis Danışmanı, FERMAS Servis / Garanti Mühendisi, Elektrik Elektronik Sistemler Satınalma Uzmanı, EE Komponent Geliştirme Lideri – Pasif Güvenlik, Üretim Elemanı, Pres Teknolojik Sistemler Bakım Uzmanı, Garanti Uzmanı (Kleym), Teknolojik Sistemler Uzmanı (Bakım & Otomasyon), Endüstriyel Bütçe ve Kontrol Uzmanı, Teknolojik Sistemler Bakım Lideri (Mekanik), Müşteri İlgi Merkezi Yöneticisi, Fonksiyonel Tanı Koyma Uzmanı – Trim/Gövde, Müşteri İlişkileri Uzmanı, HVAC Project Chef, Aydınlatma Tasarım Uzmanı, Mevzuat ve Tarife Uzmanı, Montaj Teknolojik Sistemler Bakım Uzmanı, Asbis ve Uygunluk Belgesi Uzmanı, E&E Systems Hardware Architect, Beyanname Kontrol Uzmanı, Süspansiyon Test Mühendisi pozisyonlarına başvurabileceklerdir.

Alım yapılacak olan pozisyonlardan üretim elemanı en çok başvuruyu alan pozisyonlardan olacaktır. Üretim elamanı pozisyonuna başvurmak için Meslek yüksekokulu, Endüstri meslek lisesi, Teknik lise ve çok programlı lisesinin otomotiv bölümlerinden mezun olan ve oto boya- oto kaporta mesleğinde ustalık/kalfalık belgesi olması gerekiyor. Tercihen 30 yaşını aşmaması ve Üretimde vardiyalı çalışabilecek personel olması gerekiyor. İkamet adresi olarak bursa da ikamet eden ya da ikamet etmeye elverişli olması şartlarını taşıyan adaylar başvurabiliyor. Bütün ilanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!