TOKİ’nin Daire Kampanyası Yoğun İlgi Görüyor

TOKİ ile çekiliş ve kura derdi olmadan daire sahibi olma fırsatının açıklanması ile, kurasız ev çekilişine katılmak isteyen vatandaşlar belli şartlara uygun olduğu taktirde dahil olabiliyor.

73428

31 Aralık tarihinde sona ereceği açıklanan TOKİ’nin çekilişsiz daire kampanyası, vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi görmeye başladı. Yalnızca birkaç şartı taşıdığı taktirde otomatik olarak kurasız ev çekilişine girebilen vatandaşlar, son başvuru tarihine kadar kampanyaya dahil olabilecek. Fiyat ve aylık taksit ödemeleri gibi detayların da açıklandığı kampanya, TOKİ’nin kurasız ev çekilişi hizmetine dahil olabilmek adına büyük bir fırsat sunuyor. Bu kapsamda da vatandaşlar yılın son gününe kadar kampanyaya dahil olma imkanı elde ediyor.

519 TL’den Başlayan Taksitler

TOKİ tarafından Türkiye’nin pek çok ilinde çekilişsiz kurasız olarak satışa sunulan daireler, aylık 519 TL taksitlerden başlıyor. Vatandaşların dikkatini çekmeyi başaran kampanya, şu anda 7 il için duyuruldu. Satışların başlama tarihleri de, yetkililer tarafından paylaşıldı. Bu kapsamda taksitle uygun fiyata ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar, TOKİ’nin yeni fırsatını kaçırmak istemiyor.

Başvuru Şartları Neler?

Şu ana kadar Aydın, Bursa, Çorum, Denizli, Kırıkkale, Kütahya ve Tokat gibi iller için açıklanan kampanyalara katılmak adına TC kimlik numarası ve 18 yaşının üstünde olma şartı aranıyor. Bu şartların yanı sıra vergi sicil numarası ve fotoğraflı nüfus kayıt örneği de yeterli olacak.

Exit mobile version