Toplu Alanlarda Maske Takma Zorunluluğu Getirildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan koronavirüs ve gelişmeler hakkında gündeme özel daha sıkı önleyici tedbirler hakkında açıklama yaptı. Ve toplu alanlarda maske takma zorunluluğu getirdiklerini ifade etti.

Toplu Alanlarda Maske Takma Zorunluluğu Getirildi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Erdoğan koronavirüsle mücadelede yeni tedbirleri açıkladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs tedbirlerine ilişkin açıklama yaptı.

Sağlık Bakanı Koca, bilim Kurulu salgının riskle seyrettiği yerlerde hareketliliği kısıtlayıcı daha sıkı tedbirler alınması yönünde kararlar aldığını ve özellikle yoğun ortamlarda maske takılmasını önerdiğini açıkladı.

TOPLU ALANLARDA MASKE TAKMA ZORUNLULUĞU

İkazlara uymayarak aksi yönde davranışlar sergilemekte ısrar edenlere gereken idari ve adli cezaların tereddütsüz şekilde uygulanacağını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, ” Kurallara ne kadar iyi riayet edersek salgının seyrini o derece kontrol altına alır, tehdidi ortadan kaldırabiliriz. Sokaklar dahil tüm kamuya açık mekanlarda kalabalık oluşturacak şekilde asla bir arada bulunulamayacak. Yarından itibaren pazar yerleri ve marketler gibi insanların toplu şekilde bulunduğu tüm alanlarda herkesin maske takması zorunlu olacak.’’dedi.

Bu Yazıya Tepki Ver

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 sene önce

    Taşeron şoförler kadroya girmemiştir

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!