1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  4. Trabzon Üniversitesi Akademik Personel Alacak Haziran 2019
Trabzon Üniversitesi Akademik Personel Alacak Haziran 2019

Trabzon Üniversitesi Akademik Personel Alacak Haziran 2019

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Trabzon Üniversitesi 18 Akademik Personel Alıyor. Peki, alıma kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman? Alımın tüm detayları haberimizde yer alıyor.

A+A-

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre Trabzon Üniversitesi 18 Akademik Personel alımı yapacak. İlana başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel şartlarına uygun olması gerekiyor. Trabzon Üniversitesi Profesör unvanı ile 5, Dr. Öğretim Üyesi unvanıyla 28, Doçent unvanıyla 3 olmak üzere toplam 37 kadro için akademik personel alıyor.

Profesör ve Doçent adayları başvurmak istedikleri anabilim dalını belirten dilekçe ile beraber özgeçmişlerini, yayın listeleri ve bilimsel çalışmalarını kapsayan 4 nüsha(profesör kadrolan için 6 dosya) dosya ile başvuru yapabilecek. Doçent kadrosu akademik personel alımı için Trabzon Üniversitesi Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı’na başvurmaları isteniyor.

Akademik Personel alımına Dr. Öğretim Görevlisi kadrosunda başvurmak isteyen adaylar, istedikleri Anabilim dalını belirten dilekçe ile beraber özgeçmişlerini, Yabancı Dil Belgesini, yayın listeleri ve bilimsel çalışmalarını kapsayan 4 nüsha ile beraber doçentlik belgelerinin onaylı örnekleri ile birlikte ilgili birime başvurmaları isteniyor.

Trabzon Üniversitesi Akademik Personel alımına son başvuru tarihi ise 1 Temmuz 2019 olarak belirtiliyor.  Eksik evrak ile ve zamanında yapılamayan başvurular geçersiz sayılacak. Müracaatların tamamlanmasını müteakiben ilgili birimlerce oluşturulan bilimsel dosya inceleme Komisyonunca, atanma kriterlerine uymadığı tespit edilen başvurular geçersiz sayılacak.

Trabzon Üniversitesi Akademik Personel alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler