Trakya Üniversitesi 31 Akademik Personel Alacak

Trakya Üniversitesi'nden personel alımı müjdesi geldi. Trakya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilana göre 31 akademik personel alımı yapılacak. İşte yapılacak personel alımına ilişkin detaylar...

featured

Akademisyen adaylarını sevindiren haber geldi. Trakya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Trakya Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Trakya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profösör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 31 personel alımı yapılacaktır. Trakya Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Trakya Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profesör adayların; başvuracakları anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri iki adet fotoğraf, Doçentlik Başarı Belgesi ile özgeçmiş, yayın listesi ve yayınlarını kapsayan dosyalarını ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Trakya Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; başvuracakları anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri iki adet fotoğraf, Doçentlik Başarı Belgesi ile özgeçmiş, yayın listesi ve yayınlarını kapsayan dosyalarını ekleyerek ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Trakya Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise  başvurdukları anabilim dalı ile yabancı dilini belirten dilekçeleri ekinde 2 adet fotoğraf, doktora belgesi, yayın listesi ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir. Trakya Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Trakya Üniversitesi 31 Akademik Personel Alacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!