1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Trakya Üniversitesi 64 Sağlık Personeli Alımı Yapacak! En Az Lise - KPSS Taban Yok
Trakya Üniversitesi 64 Sağlık Personeli Alımı Yapacak! En Az Lise - KPSS Taban Yok

Trakya Üniversitesi 64 Sağlık Personeli Alımı Yapacak! En Az Lise - KPSS Taban Yok

Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Tarafından 64 sözleşmeli memur alımı başvuru ilanı yayımlandı. Kamu personeli alımı ilanlarına ulaşmak ve başvuru yapmak için tıklayınız.

A+A-

Trakya Hastanesinde 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin B fıkrası uyarınca sözleşmeli personel statüsünde çalıştırılmak üzere Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslara göre KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle 64 sözleşmeli memur alımı yapacak. Trakya Üniversitesi personel alımı başvuruları 21 Nisan 2020 tarihine kadar devam edecektir. Üniversite personel alımına başvurularını aşağıdaki ilan metninden direkt erişim sağlayabilirsiniz.

ÜNİVERSİTE PERSONEL ALIMI KONTENJANLARI

30 Hemşire Alımı: Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak gerekiyor.

11 Hemşire Alımı: Ortaöğretim kurumlarının Hemşirelik alanından mezun olmak gerekiyor.

6 Hemşire Alımı: Hemşirelik bölümü lisans mezunu olup, Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikasına sahip olmak veya en az 1 yıl Yoğun Bakım alanında tecrübeli olmak gerekiyor.

3 Hemşire Alımı: Ortaöğretim kurumlarının Hemşirelik alanından mezun olup, Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikasına sahip olmak veya en az 1 yıl Yoğun Bakım alanında tecrübeli olmak gerekiyor.

2 Hemşire Alımı: Hemşirelik bölümü lisans mezunu olup, Onkoloji alanında en az 1 yıl tecrübeli olmak gerekiyor.

1 Diyetisyen(*) Alımı: Beslenme ve Diyetetik Bölümü lisans mezunu olup, alanında en az Alımı: yıl tecrübeli olmak gerekiyor.

1 Eczacı Alımı: Eczacılık Fakültesi lisans mezunu olmak gerekiyor.

1 Sağlık Teknikeri Alımı: Odyometri programı ön lisans mezunu olmak gerekiyor.

2 Sağlık Teknikeri Alımı: Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı ön lisans mezunu olmak. En az 1 yıl Radyoloji kliniğinde çalışmış ve çok kesitli Bilgisayarlı Tomografi çekimi konusunda tecrübeli olmak gerekiyor.

2 Sağlık Teknikeri Alımı: Radyoterapi Programı ön lisans mezunu olmak, Radyasyon Onkolojisi kliniğinde çalışmış ve Radyoterapi tedavi planlama konusunda tecrübeli olmak gerekiyor.

3 Sağlık Teknikeri Alımı: Tıbbi Laboratuvar Teknikleri veya Tıbbi Laboratuvar Programı ön lisans mezunu olmak gerekiyor.

3 Sağlık Teknikeri Alımı: Eczane Hizmetleri Programı ön lisans mezunu olmak gerekiyor.

PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

1- 657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,

2- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

3- Alınmaya hak kazanan adaylar aciliyete binaen hemen göreve başlatılacağı için göreve başlamasına engel bir durumunun olmaması (Sağlık Dahil),

4- Nöbet usulü ve vardiyalı çalışmaya engel hali bulunmamak,

5- Müracaat edilecek unvan için aranılan başvuru şartlarını taşıyor olmak.

6- Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde (belirlenen istisnalar hariç) sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak gerekiyor.

DİYETİSYEN (*) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığında çalıştırılacaktır.

ECZACI pozisyonuna başvuracak adaylarda Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar uyarınca KPSS puan şartı aranmamaktadır. Başvuru sayısının birden fazla olması durumunda bu pozisyon için sözlü sınav yapılacak olup, tarih, saat ve yeri ayrıca belirtilecektir.

Üniversite personel alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler