1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Trakya Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım
Trakya Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım

Trakya Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım

Trakya Üniversitesi Sözleşmeli Personel Arlımı1 Kişi Mühendis, 1 Kişi Mimar, 1 Kişi Hemşire Olarak İstihdam Edilecek Son Başvuru 6 Şubat 2015

A+A-

Trakya Üniversitesi Sözleşmeli Personel Arlımı1 Kişi Mühendis, 1 Kişi Mimar, 1 Kişi Hemşire Olarak İstihdam Edilecek Son Başvuru 6 Şubat 2015.

Mühendis olmak için: Elektrik Mühendisliği Lisans mezunu olmak, Enerji Yönetici Sertifikası bulunmak ve Elektrik Mühendisi olarak en az 5 yıl çalışmış olmak. 

Mimar olmak İçin:  Mimarlık bölümü Lisans mezunu olmak, Üniversitelerde Mimar olarak en az 1 yıl çalışmış olmak ve mimari tasarım programı olan “REVİT”i kullandığını belgelendirmek.

Hemşire olmak için: Hemşirelik bölümü Lisans mezunu olmak şart.

Başvurular Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. (Başvuru / Beyan formu doldurtulacağından posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)

İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.