1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. TRT Personel Alacak! TRT “KPSS Şartsız” Personel Alımı İlanı - 2 Aralık 2019
TRT Personel Alacak! TRT “KPSS Şartsız” Personel Alımı İlanı - 2 Aralık 2019

TRT Personel Alacak! TRT “KPSS Şartsız” Personel Alımı İlanı - 2 Aralık 2019

TRT “Ses Tasarım Uzmanı” kadrosuna 2 Aralık 2019 tarihi itibarıyla yeni personel alımı ilanı yayımladı. TRT personel alımı ilan şartları ve detayları My Memur haberde.

A+A-

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu TRT personel alacak. 2 Aralık 2019 Pazartesi günü itibarıyla TRT personel alımı başvuru ilanı şartları ve detayları yayımlandı. TRT personel alımı kapsamında “Ses Tasarım Uzmanı” alımı şartlarını ve başvuru detaylarını araştıran adaylar için gerekli tüm bilgileri “My Memur” olarak hazırladık.

TRT SES TASARIM UZMANI ALIMI

İç Yapımlar Daire Başkanlığında istihdam edilmek üzere; TRT Kanallarında yayınlanacak olan dış kaynaklı yabancı yapımlar ve TRT yapımlarının, ses miks ve ses tasarım faaliyetlerini yürütecek, SES TASARIM UZMANI aranmaktadır.

TRT PERSONEL ALIMI ŞARTLARI

Tercihen üniversitelerin İletişim Fakültesi, Ses mühendisliği, Bilişim Alanı, Elektrik - Elektronik, Elektronik, Elektronik - Haberleşme bölümlerinden mezun,

Ses, ses miks ve ses tasarım konusunda eğitim almış,

En az 3 yıl tecrübesi bulunan,

Stereomiks, 5.1 surround miks yapabilen, efekt kuşağıoluşturabilen, ses tasarım programlarından Pro Tools Programını ve/veyabenzeri ses programlarını iyi derecede kullanabilen,

Windows ve MacOS işletim sistemlerini iyi derecede kullanabilen,

En az pre-intermediate seviye İngilizce bilen,

Yeni teknolojileri öğrenmeye açık ve hevesli,

Medya sektörüne ilgili, öğrenmeye ve gelişmeye açık,

Yüksek derecede sorumluluk sahibi, yaptığı işle bütünleşebilen ve heyecan duyan,

İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim kurabilen, takım çalışmasına önem veren,

Analitik yönü güçlü, çözüm odaklı bakış açısına sahip,

Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,

Ankara'da ikamet eden veya edebilecek olan,

Erkek adaylar için askerlik sürecini tamamlamış veya 2 yıl tecili bulunan personel alımı yapıalcak.

TRT PERSONEL ALIMINDA “İŞİN TANIMI”

Televizyon yapımlarındaki sinema, dizi, belgesel, çizgi film, reklam, tanıtım vb. Görsel medya içeriklerinde mevcut bulunan her türlü sesi, efektleri, müziği gerek duyum gerek duygu iletimi olarak gerçek atmosferi ölçüsünde hazırlamak, dizayn etmek ve sıradan objelerle ses efekti oluşturmak,

İleri düzey ses ve müzik bilgisiyle,  ihtiyaca uygun stereo, surround 5.1 ses miksini ve tasarımını yapmak olarak açıklandı.

TRT personel alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler