1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. TRT Personel Alımı Yapacak! Eylül 2019
TRT Personel Alımı Yapacak! Eylül 2019

TRT Personel Alımı Yapacak! Eylül 2019

TRT iş ilanları yayımlandı. Birçok branşta önlisans ve lisans mezunu personel alımları yapılacak. TRT 2019 yılı personel alımı ilanları ve şartlar için tıklayınız.

A+A-

TRT birçok branşta yeni iş ilanları yayımladı. Dokuz farklı branşta yeni personel alımı ilanlarının yanı sıra İngilizce iş ilanları da yayımlandı. My Memur olarak Eylül 2019 itibarıyla TRT personel alımları kapsamında güncel iş ilanlarına dair detayları sizleri için hazırladık. TRT 2019 yılı Eylül ayı personel alımı başvurularını aşağıdaki bağlantıdan direk TRT iş ilanları sayfasından erişim sağlayarak ulaşabilirsiniz.

TRT PERSONEL ALIMI BRANŞ DAĞILIMI

İçerik Planlama Uzmanı, Reklam Satış Yöneticisi, Kıdemli Reklam Satış Yöneticisi, Bilgi Teknolojileri Mühendisi, Teknik Yönetmen, Yayın Sistem Nöbetçisi, Sng ve 4,5g Koordinasyon Personeli, İşletme Bakım Personeli, E-Televizyon Sorumlusu branşlarında yeni personel alımı ilanları Eylül 2019 itibarıyla yayımlandı.

İÇERİK PLANLAMA UZMANI ALIMI ŞARTLARI

Üniversitelerin 4 yıllık tercihen Matematik, İstatistik, Reklamcılık, Sinema Televizyon, Gazetecilik, Mütercim Tercüman, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın, analitik ve çözüm odaklı bakış açısına sahip, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen ve esnek çalışma sistemine uygun ve sorumluluk alabilen,

Belgesel, Çizgi Film, Drama, Yarışma Programları gibi içerikler konusunda tecrübeli, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, detaylara önem veren, Yeni teknolojileri öğrenmeye açık ve hevesli, Medya sektöründe öncü lokal ve yabancı kuruluşların yayın stratejileri konusunda bilgi sahibi ve güçlü vizyona sahip, Ankara veya İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan personel alımı yapılacak.

REKLAM SATIŞ YÖNETİCİSİ ALIMI ŞARTLARI

Üniversitelerin örgün lisans bölümlerinden mezun, Ana kanal ve/veya tematik kanal reklam satışı konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Televizyon içeriklerine meraklı, dizi/film/program içeriklerine hakim, Pazarlama ve satış odaklı düşünen, Raporlama ve sunum konusunda yetenekli olan, İletişim ve ikna becerileri güçlü, planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş,

Stres altında doğru ve hızlı karar verebilen, Çalışma disiplini ile fark yaratacak, Diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, analitik ve sonuç odaklı, Analitik düşünebilen ve planlama becerisine sahip, İngilizce bilen, tercihen 2. yabancı dil bilgisin sahip olan, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik sürecini tamamlamış veya makul süreli tecili bulunan personel alımı yapılacak.

KIDEMLİ REKLAM SATIŞ YÖNETİCİSİ ALIMI ŞARTLARI

Üniversitelerin örgün lisans bölümlerinden mezun, Ana kanal ve/veya tematik kanal reklam satışı konusunda en az 7 yıl tecrübeli, Televizyon içeriklerine meraklı, dizi/film/program içeriklerine hakim, Pazarlama ve satış odaklı düşünen, Raporlama ve sunum konusunda yetenekli olan, İletişim ve ikna becerileri güçlü, planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, Stres altında doğru ve hızlı karar verebilen, Çalışma disiplini ile fark yaratacak,

Diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, analitik ve sonuç odaklı, Analitik düşünebilen ve planlama becerisine sahip, İngilizce bilen, tercihen 2. yabancı dil bilgisine sahip olan, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik sürecini tamamlamış veya makul süreli tecili bulunan personel alımı yapılacak.

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ MÜHENDİSİ ALIMI ŞARTLARI

Üniversitelerin 4 yıllık tercihen Bilgisayar, Yazılım, Elektrik - Elektronik, Elektronik, Elektronik - Haberleşme bölümlerinden mezun, En az 3 yıl yazılım sektöründe tecrübe sahibi, En az 1 görsel programlama dilini ileri seviyede biliyor olmak (Visual,Basic, Visual C++ vb.), Veritabanı sistemleri ve uygulamaları konusunda tecrübeli, IOS ve/veya Android'de uygulama geliştirebilecek seviyede olan, Tercihen broadcast sektöründe tecrübeli olan, 

Windows ve Linux işletim sistemine, bilgisayar donanım ve yazılımları konusunda temel bilgilere sahip, Yeterli seviyede İngilizce bilen, Yeni teknolojileri öğrenmeye açık ve hevesli, İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, takım çalışmasına önem veren, İstanbul veya Ankara'da ikamet eden / edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik sürecini tamamlamış veya makul süreli tecil olan personel alımı yapılacak.

TEKNİK YÖNETMEN ALIMI ŞARTLARI

Üniversitelerin 4 yıllık tercihen Elektrik - Elektronik, Elektronik, Elektronik - Haberleşme bölümlerinden mezun, En az 5 yıl medya teknolojileri konusunda tecrübe sahibi veya teknik yönetmenlik yapmış, Yeni teknolojileri öğrenmeye açık ve hevesli, MS Office ve Autocad programına hakim, İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın, analitik ve çözüm odaklı bakış açısına sahip,

Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, takım çalışmasına önem veren ve esnek çalışma sistemine uygun ve sorumluluk alabilen, Video ve haber otomasyon sistemleri konusunda tecrübesi bulunan, İstanbul veya Ankara'da ikamet eden / edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik süresini tamamlamış veya makul süreli olarak tecil edilmiş olan personel alımı yapılacak.

YAYIN SİSTEM NÖBETÇİSİ ALIMI ŞARTLARI

Üniversitelerin 2 yada 4 yıllık tercihen Elektrik - Elektronik, Elektronik, Elektronik-Haberleşme bölümlerinden mezun, En az 3 yıl Medya teknolojileri konusunda tecrübe sahibi, Video - Audio teknik bilimleri konusunda temel bilgilere hakim, video - audio analizi ve ölçümleri yapabilen, SDI video iletim sistemleri konusunda tecrübeli, Yayın sistemlerinde kullanılan broadcast cihazlarına hakim ve gerekli konfigürasyonları yapabilecek seviyede olan yada bu konuda daha önce uygulama yapmış olan, Video - Audio router sistemleri, devamlılık sistemleri, çeşitli broacast kartları, encoder-decodecihazları kullanabilen,

Studyo ekipmanlarından kamera, videwall sistemleri, ışık sistemleri, dekor ışıklarını kullanabilen, Rejide kullanılan kj-grafik sistemleri, prompter sistemleri, video - audio swticher, playout sistemleri kullanabilen, Video ve haber otomasyon sistemleri konusunda tecrübesi olan, 4.5G ve uplink sistemlerinde tecrübeli,

Windows ve Linux programlarına ve bilgisayar donanım ve yazılımları konusunda temel bilgiye sahip, Yeni teknolojileri öğrenmeye açık ve hevesli, MS Office uygulamalarına ve Autocad programına hakim, İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın, analitik ve çözüm odaklı bakış açısına sahip, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, takım çalışmasına önem veren, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek olan personel alımı yapılacak.

SNG VE 4,5G KOORDİNASYON PERSONELİ ALIMI ŞARTLARI

Üniversitelerin 4 yıllık tercihen Elektrik - Elektronik, Elektronik, Elektronik - Haberleşme bölümlerinden mezun, Temel network ve bilgisayar bilgilerine hakim, Windows ve Linux programlarını kullanabilen, Elektrik konusunda temel bilgilere sahip ve proje okuyabilen, Yeni teknolojileri öğrenmeye açık ve hevesli, MS Office programlarına ve Autocad programların hakim, İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın, analitik ve çözüm odaklı bakış açısına sahip, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, takım çalışmasına önem veren, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik sericini tamamlamış veya makul süreli tecil olan personel alımı yapılacak.

İŞLETME BAKIM PERSONELİ ALIMI ŞARTLARI

Üniversitelerin 2 yıllık tercihen Elektrik, Elektrik - Elektronik bölümlerinden mezun, Yeni teknolojileri öğrenmeye açık ve hevesli, MS Office uygulamalarına hakim ve Autocad programına hakim, İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın, analitik ve çözüm odaklı bakış açısına sahip, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, takım çalışmasına önem veren, Fiziksel engeli bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik sürecini tamamlamış veya makul süreli tecil olan personel alımı yapılacak.

E-TELEVİZYON SORUMLUSU ALIMI ŞARTLARI

Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Yeni teknolojileri öğrenmeye açık ve hevesli, S Office uygulamalarına hakim, İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın ve çözüm odaklı bakış açısına sahip, Etkin zaman yönetimi yapabilen, takım çalışmasına önem veren, Erkek adaylar için askerlik sürecini tamamlamış veya makul süreli olarak tecil edilmiş olan personel alımı yapılacak.

İlanların tamamı için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler