1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. TSE 10 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapacak
TSE 10 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapacak

TSE 10 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapacak

Türk Standartları Enstitüsü (TSE ) 10 sözleşmeli bilişim personeli alımı ilanı Devlet Personel Başkanlığı DPB tarafından yayımlandı. Sözleşmeli bilişim personeli alımı başvuru şartları ve detaylar için tıklayınız.

A+A-

Türk Standardları Enstitüsü TSE Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı emrinde istihdam edilmek üzere TSE tarafından gerçekleştirilecek sözlü sınav sonucunda oluşacak başarı sırasına göre 10 adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacağı duyuruldu. TSE personel alımı genel ve özel şartları bulunmaktadır.

TSE 10 sözleşmeli personel alımı başvuruları 5 Mart 2018 ile 26 Mart 2018 tarihleri arasında Türk Standardları Enstitüsü  internet sitesinden online olarak alınacaktır.

TSE kamu personeli alımı genel şartları; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, Fakültelerin dört yıllık, bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak gerekiyor.

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 5, diğerleri için en az 8 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak gerekiyor.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemeleri gerekmektedir.

Erkek adayların askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak gerekiyor. TSE personel alımı özel şartları ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler