1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. TSE 13 Personel Alımı Yapacak! Haziran 2019
TSE 13 Personel Alımı Yapacak! Haziran 2019

TSE 13 Personel Alımı Yapacak! Haziran 2019

Türk Standardları Enstitüsü TSE sözleşmeli bilişim personeli giriş sınavı duyurusu ilanı DPB’de yayımlandı. TSE personel alımı şartları ve detaylarına My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Türk Standardları Enstitüsü “TSE” Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı emrinde istihdam edilmek üzere Türk Standardları Enstitüsü tarafından gerçekleştirilecek sözlü sınav sonucunda oluşacak başarı sırasına göre 13 adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır. TSE personel alımı başvurular 1 - 13 Temmuz 2019 tarihleri arasında yapılabilecektir.

PERSONEL ALIMI KONTENJAN DAĞILIMI

4 NET Yazılım Geliştirme Uzmanı, 6 Java Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Sistem Uzmanı, 1 Ağ Uzmanı ve 1 Veri Ambarı Uzmanı olmak üzere toplam 13 bilişim personeli alımı yapılacak.

PERSONEL ALIMI KPSS VE YDS ŞARTI

2018 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavında) KPSSP3 puanının yüzde yetmişi (KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS puanı 70 (yetmiş) olarak dikkate alınır) ile YDS veya buna denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen puanın yüzde 30’unun toplamı esas alınarak (YDS veya dengi puanını ibraz etmeyenlerin yabancı dil puanı 0 olarak hesaplanacaktır) yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlanarak sözleşmeli bilişim personeli pozisyonunun on katı aday arasından personel alımları gerçekleştirilecek.

PERSONEL ALIMI BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak gerekmektedir.

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir.

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak gerekmektedir.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemeleri gerekmektedir.

Erkek adayların askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak gerekmektedir.

İlan metni için tıklayınız:

pdf.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler