TSK 85 Daimi Kamu İşçisi Alımı Başladı 23 Aralık 2015

TSK Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Müdürlüğü tarafından daimi işçi olarak istihdam edilmek üzere 85 personel alımı gerçekleştirilecek.

12077
Daha Fazla Göster

TSK Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Müdürlüğü tarafından daimi işçi olarak istihdam edilmek üzere 85 personel alımı yapılacağı ilan edildi.

TSK Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Müdürlüğünde 4857 sayılı Kanuna göre daimi işçi olarak çalıştırılmak üzere 59 Cephane Islahatçısı ile 26 Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçileri alımı yapılacak.

Alınacak işçiler TSK Mühimmat Ayırma Ve Ayıklama Tesisi Müdürlüğü Yahşihan/Kırıkkale 71450 Yahşihan Kırıkkale adresinde çalıştırılacaklar. Başvurular 23 Aralık 2015 tarihinde başlayıp 1 Ocak 2016 tarihinde sona erecek. Başvuru yapabilmek için Lise ve dengi okulların istenilen bölümlerinden mezun olmak ve 2014 KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmak gerekiyor.

Başvurularda adayların Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacak. Ancak, başvuru süresi içerisinde ikamet değişikliği yapan (Diğer illerden Kırıkkale İline) adayların başvuruları kabul edilmeyecek. Başvurular İŞKUR İl/Şube Müdürlüklerinden ve İŞKUR’un resmi internet sitesinden yapılabilecek.

Nihai listeye giren adayların 12 Ocak-15 Ocak 2016 tarihleri arasında müracaat şartlarını taşıdıklarına dair bütün evrakların asıl ve fotokopilerini, (Diploma, Adli Sicil Kaydı, Nüfus Cüzdanı, Fotoğraf, Kpss Sonuç Belgesi Vs) TSK Mühimmat Ayırma Ve Ayıklama Tesisi Müdürlüğü Yahşihan/Kırıkkale adresine elden teslim etmeleri gerekiyor. İlanlarla ilgili detaylı bilgiye aşağıda bulunan linklerden ulaşabilirsiniz.

TSK Cephane Islahatçısı Alımı İlanı İçin Tıklayınız

TSK Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçileri Alımı İlanı İçin Tıklayınız

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
TSK 85 Daimi Kamu İşçisi Alımı Başladı 23 Aralık 2015

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!