TSK Diğer Tahmil-Tahliye ve İlgili Yük Taşıma İşçileri Alımı İlan Metni

TSK 26 Diğer Tahmil-Tahliye ve İlgili Yük Taşıma İşçisi alımı başladı.

12079
Daha Fazla Göster

TSK MÜHİMMAT AYIRMA VE AYIKLAMA TESİSİ MÜDÜRLÜĞÜ

Son Başvuru Tarihi: 01.01.2016 Yayınlanma Tarihi: 23.12.2015

Genel Şartlar ve Notlar

İşçi olarak alınacaklarda;

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Yapılacak arşiv (güvenlik) soruşturması sonucunun olumlu olması. Kamu kurum ve kuruluşunun özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak. Ağır ve Tehlikeli İşler Yönetmeliğine istinaden, Ağır ve Tehlikeli İşlerde ve Vardiyalı Hizmetlerde çalışmasına mani hali olmamak.

İşe başlatılacakların yetkilendirilmiş sağlık kuruluşlarından, işe alınacağı meslek kolunda çalışmasında sakınca olmadığına dair sağlık kurulu raporu alması şartları aranır.

Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi) ve geçici işgücü taleplerine başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Ancak, başvuru süresi içerisinde ikamet değişikliği yapan  (Diğer illerden Kırıkkale İline) adayların ilgili işgücü taleplerine başvuruları kabul edilmez.

Talep şartlarına durumu uyan adayların, talebin Kurum internet sayfasında ilan tarihinden itibaren 10 gün içinde Kurum İl Müdürlüklerine/Hizmet Merkezlerine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden talebe başvurmaları gerekmektedir.

Başvurularda 2014 KPSS (KPSSP94) puanı esas alınacaktır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınma işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, ilgili kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) durumu talep şartlarına uygun müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Öncelikli başvuranlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, deneyim, sertifika, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

NİHAİ LİSTEYE GİREN ADAYLAR 12 OCAK­15 OCAK 2016 TARİHLERİ ARASINDA MÜRACAAT ŞARTLARINI TAŞIDIKLARINA DAİR BÜTÜN EVRAKLARIN ASIL VE FOTOKOPİLERİNİ, (DİPLOMA, ADLİ SİCİL KAYDI, NÜFUS CÜZDANI, FOTOĞRAF, KPSS SONUÇ BELGESİ VS) TSK MÜHİMMAT AYIRMA VE AYIKLAMA TESİSİ MÜDÜRLÜĞÜ YAHŞİHAN/KIRIKKALE ADRESİNE ELDEN TESLİM ETMELERİ GEREKMEKTE OLUP AKSİ HALDE SINAVA ALINMAYACAKTIR.

Son başvuru tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Nihai listede yer alan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı ilgili kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

MÜRACAAT TARİHLERİ AYNI OLAN, AYNI KAMU KURUM VE KURULUŞUNUN BİRDEN FAZLA İŞGÜCÜ TALEBİNE DURUMU UYAN ADAYLAR SADECE BİR TALEBE MÜRACAATI EDEBİLİR

Meslek Bilgileri

Meslek                                                                                               Öğrenme Türü

Diğer Tahmil­Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçileri                                Okuldan

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet               Yaş Aralığı           Boy Aralığı          Kilo Aralığı

Kadın    ­              ­              ­

Erkek    ­              ­              ­

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi                : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi              : Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi               Sınav Adı            Sınav Puan Türü               En Az Puan Limiti             Sınav Giriş Tarihi Kamu Personel Sınavları           KPSS      KPSSP94                              60

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer         : Yurtiçi

Çalışma Adresi  : TSK MÜHİMMAT AYIRMA VE AYIKLAMA TESİSİ MÜDÜRLÜĞÜ YAHŞİHAN/KIRIKKALE

71450 YAHŞİHAN KIRIKKALE / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkamet İlçeleri       : DELİCE, KESKİN, KIRIKKALE MERKEZ, SULAKYURT, BAHŞİLİ, BALIŞEYH, ÇELEBİ, KARAKEÇİLİ, YAHŞİHAN

İrtibat Bilgileri

Adı   Soyadı        :

Ünvanı :

Telefon   No       :

E­Posta :

Diğer Bilgiler

İşveren Türü      : Kamu

Toplam Açık İş Sayısı      26

İş Sözleşmesi Tipi            : Belirsiz Süreli (Daimi)

Çalışma Şekli      : Deneme Süreli

Sosyal Olanaklar              : 4857 SK. MSB. ve İçişleri Bakanlığı İşyerleri Toplu İş Sözleşmesi.

İşe Başvuru Detayı

Önceliğiniz ile başvurmak için ÖNCELİKLİ BAŞVURU LİSTESİ’ni Sınav puanınız ile başvurmak için SINAVA TABİ BAŞVURU LİSTESİ’ni seçiniz ÖNCELİKLİ BAŞVURU LİSTESİ SINAVA TABİ BAŞVURU LİSTESİ

Ön yazı Ekleme

Kapak mektubu özgeçmişinizi kişiselleştirmeye yarayan bir araçtır, iş alımı ile ilgilenen kişiye yalnız bir özgeçmişten çok, ona hitaben yazılmış bir mektup iliştirilmiş bir özgeçmiş daha kişisel ve sıcak gelir, bu yüzden de olabildiğince dürüst ve içten olmaya özen gösterin. Klişeler kullanmaktan uzak durun ve özgünlüğünüzü koruyun.

Bu ilana Kişisel Durumu “Normal” olanlarla birlikte “TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)” olanlar da başvurabilir.

Bu işgücü istemi, İŞKUR’un KIRIKKALE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.

TSK Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçileri Alımı İlanı İçin Tıklayınız

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
TSK Diğer Tahmil-Tahliye ve İlgili Yük Taşıma İşçileri Alımı İlan Metni

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. Basvuru nereden olacak

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!