1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. TTB Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor
TTB Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor

TTB Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor

Türk Tabipler Birliği tarafından 1 Kasım 2014 tarihinde yapılan 65. Olağanüstü Genel Kurulunda alınan karara tepkiler

A+A-

Türk Tabipleri Birliği tarafından 1 Kasım 2014 tarihinde yapılan 65. Olağanüstü Genel Kurulunda alınan karara tepkiler çığ gibi büyüyor.

Türk Tabipleri Birliği tarafından 1 Kasım 2014 tarihinde yapılmak üzere 65. Olağanüstü Genel Kurulu için çağrıda bulunuldu. Çağrı maddeleri ise Türkiye Tıp Ortamı, Sağlık Politikaları, Özlük Hakları gündemi olarak belirlendi. TTB tarafından yapılan 65. Olağanüstü Genel Kurulunda 38 oy ile alınan “1 Kasım Kobani Günü olması kararı” alındı. Bu karar Kahramanmaraş Tabip Odası,Kayseri Tabip Odası,Samsun Tabip Odası,Osmaniye Tabip Odası,Amasya Tabip Odası,İzmir Tabip Odası Delegeleri,Çorum Tabip Odası,Afyon Tabip Odası,Denizli Tabip Odası,Balıkesir Tabip Odası,Aksaray Tabip Odası,Yozgat Tabip Odası Tarafından yayımlanan duyuru ile kınandı ve Yönetim istifaya çağrıldı.

Türk Tabipler Birliği tarafından 1 Kasım 2014 tarihinde alınan “1 Kasım Kobani Günü olması kararı” bir tepkide Türk sağlık-Sen tarafından geldi. Türk sağlık-Sen TTB üyesi olan ve üye olmak zorunda bırakılan tüm hekimleri, durum hakkında taraf olmaya ve tepki koymaya çağırdı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.