1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. TTK 500 İşçi Personel Alımı Kura Sonuçları Açıklandı
TTK 500 İşçi Personel Alımı Kura Sonuçları Açıklandı

TTK 500 İşçi Personel Alımı Kura Sonuçları Açıklandı

Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından 500 pano-ayak üretim işçisi alımı kura çekim ilanı yayımlandı. Zonguldak 350 işçi alımı, Bartın 100 işçi alımı ve Karabük 50 işçi alımı asıl ve yedek listeleri yayımlandı.

A+A-

Türkiye Taşkömürü Kurumu “TTK” Genel Müdürlüğü ve bağlı işyerlerinin yer altı işyerlerinde 4857 sayılı İş Kanununa tabi daimi işçi statüsünde ‘’Pano-Ayak üretim işçiliği’’ sanatında çalıştırılmak üzere, Noter tarafından yapılacak olan kura çekimi sonucunda işe girmeye hak kazanacak olan ASIL ve YEDEK adayları belli oldu.

Zonguldak 350 işçi alımı, Bartın 100 işçi alımı ve Karabük 50 işçi alımı kapsamında tüm ASİL ve YEDEK listeler açıklandı. Aşağıdaki “PDF” dosyalarında tüm TTK kura sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

ZONGULDAK 350 İŞÇİ ALIMI

23 Mayıs 2019 tarihinde saat: 10.00’da kamuoyu ve basına açık olarak Zonguldak Site(Bahçelievler) Spor Salonunda Zonguldak 1. Noteri tarafından yapılacak olan kura çekimine katılacak Zonguldak İş Kurumuna kayıt yaptıran adayların, Noter onaylı ADAY NUMARASI (Listedeki sıra no) ve isim listesi yayımlandı.

BARTIN 100 İŞÇİ ALIMI

23 Mayıs 2019 tarihinde saat: 10.00’da kamuoyu ve basına açık olarak Amasra Müessesesi Sinema  Salonunda Amasra Noteri tarafından yapılacak olan kura çekimine katılacak Bartın İş Kurumuna kayıt yaptıran adayların, Noter onaylı ADAY NUMARASI (Listedeki sıra no) ve isim listesi yayımlandı.

KARABÜK 50 İŞÇİ ALIMI

23 Mayıs 2019 tarihinde saat: 10.00’da kamuoyu ve basına açık olarak Karabük Nikah Salonunda Karabük 4.Noteri tarafından yapılacak olan kura çekimine katılacak Karabük İş Kurumuna kayıt yaptıran adayların, Noter onaylı ADAY NUMARASI (Listedeki sıra no) ve isim listesi yayımlandı.

TTK 500 İŞÇİ ALIMI SONUÇLARI SONRASI İŞ VE İŞLEMLER NELERDİR?

Kura çekimi sonucunda ASIL olarak belirlenen adaylar; TK tarafından sevk edilecekleri hastane tarafından TTK Beden Gücü Yönergesinin hükümlerine göre yapılacak olan sağlık muayeneleri sonucunda alacakları ‘’Yeraltında pano-ayak üretim işçiliği sanatında çalışır’’ kararlı İlk işe giriş sağlık raporlarına ve İl Emniyet Müdürlüklerince yapılacak olan arşiv araştırması sonucuna göre işe başlatılacak olup, ‘’çalışır’’ kararı alamayan veya arşiv araştırması sonucu olumsuz olan adayların yerine ise YEDEK adaylar sıra ile çağrılarak hastaneye sevk edileceklerdir.

Zonguldak 350 işçi alımı sonuçları için tıklayınız:

pdf.jpg

Bartın 100 işçi alımı sonuçları için tıklayınız:

pdf.jpg

Karabük 50 işçi alımı sonuçları için tıklayınız:

pdf.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler