1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. TTK Bin İşçi Alımı Şartları! En Az İlkokul Mezunu
TTK Bin İşçi Alımı Şartları! En Az İlkokul Mezunu

TTK Bin İşçi Alımı Şartları! En Az İlkokul Mezunu

Türkiye Taşkömürü Kurumu KPSS şartsız 1000 kamu personeli işçi alımı yapıyor. TKK işçi alımı başvuru şartları belli oldu. TKK 1000 işçi alımı başvuru tarihleri için tıklayınız.

A+A-

Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü TTK Bin kamu personeli işçi alımı yapıyor. KPSS şartsız en az ilkokul mezunu 1000 işçi alımı yapılacak. TTK’ye işçi alımı başvuru şartları ve detayları şu şekildedir:

Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından bin kamu personeli işçi alımı başvuru ilanı yayımlandı. Başvurular 12 Şubat 2019 itibarıyla İŞKUR üzerinden yapılabilecek.

TTK İşçi Alımı Yapılacak İller

Zonguldak, Bartın ve Karabük İş Kurumu İŞKUR vasıtası ile başvuranlar arasından işçi alımı gerçekleştirilecek. İŞKUR 1000 işçi alımı başvurularını 12 Şubat’ta almaya başlayacak. My memur olarak işçi alımı başvuruları başlayınca ayrıca bilgilendirme yapmaya devam edeceğiz.

TKK 1000 işçi alımı kapsamında en az ilkokul mezunu ve KPSS şartı olmadan en az ilkokul mezunu 1000 işçi alımı için kontenjanlar Zonguldak ilinden 700, Bartın ilinden 200 ve Karabük ilinden 100 olacak. Pano-ayak üretim işçisi alımı başvuru şartları;

TTK 1000 İşçi Alımı Şartları

12 Şubat 2019 tarihi olan ilan yayımlanma tarihi itibari ile 18 yaşını tamamlamış olmak gerekiyor. En az İlkokul mezunu olmak gerekiyor. İlan tarihi itibari ile 32 yaşından gün almamış olmak gerekiyor.

Askerlikle ilişiği olmamak gerekiyor. İkametgah şartı! Zonguldak, Bartın veya Karabük illerinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.

Zonguldak 700 işçi alımı için, Amasra/Bartın 200 işçi alımı için, Karabük 100 işçi alımı için; 02-03 Mart 2019 tarihlerinde, Karabük Nikah salonunda saat 09.00’da başlamak üzere Noter tarafından kura çekimi yapılacaktır.

TTK işçi alımı başvuru tarihleri ne zaman olacak?

Zonguldak, Bartın ve Karabük Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünce, 12 Şubat 2019 tarihinde başlayacak olan 5 günlük işçi alım ilanı süresi içinde, şartlara taşıyan adayların Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adrese göre Zonguldak, Bartın veya Karabük İş Kurumu İl Müdürlüklerine müracaat etmeleri gerekiyor.

İlan için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler