TTK (Türkiye Taşkömürü Kurumu) 3 İlde Toplam 500 Personel Alımı Yapacak!

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) 5 il için 500 kamu personeli alımı (İşçi) yapacağını duyurdu. KPSS Şartsoz en az ilkokul mezunu olacak.

featured

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) tarafından yayımlanan kamu personeli alımı ilanına göre toplam 500 Pano Ayak Üretim İşçisi Alımı yapacağını duyurdu.

Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından 02.05.2019 tarihinde yayımlanan ilan ile Zonguldak ilinden 350, Bartın ilinden 100 ve Karabük ilinden 50 olmak üzere toplam 500 yeraltı Pano-ayak üretim işçisi alınacağını duyurdu.

TTK İŞÇİ ALIMI BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANILACAK ŞARTLAR

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) başvuru yapacak olan adayların en az ilkokul mezunu olması gerekiyor. 18 yaşını doldurmuş olması, 32 yaşından ise gün almamış olması aranan şartlar arasında bulunuyor. Alımı yapılacak olan illerde ikamet şartı aranıyor. Adaylar Başvurularını İŞKUR İL Müdürlüklerinden ya da İŞKUR İnternet sayfası üzerinden gerçekleştirebilecekler.

Başvuranlar arasından işe girmeye hak kazanacak adayları tespit etmek amacıyla; Zonguldak 350 işçi alımı için; 23 Mayıs 2019 tarihinde, Zonguldak Site (Bahçelievler) kapalı Spor salonunda Noter tarafından kura çekimi yapılacak.

Amasra/Bartın 100 işçi alımı için; 23 Mayıs 2019 tarihinde, Amasra Müessese Müdürlüğü sinema salonunda Noter tarafından kura çekimi yapılacak.

Karabük 50 işçi alımı için; 23 Mayıs 2019 tarihinde, Karabük Nikâh salonunda saat 09.00’da başlamak üzere Noter tarafından kura çekimi yapılacak.

Kura çekimi sonucunda işe girmeye hak kazanan adaylar TTK tarafından sevk edilen hastanelerden “Yeraltında pano-ayak üretim işçiliği sanatında çalışır” şeklinde sağlık raporu almak üzere sevk edilecek.

BAŞVURULAR NE ZAMAN BAŞLAYACAK

Zonguldak, Bartın ve Karabük Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünce 06.05.2019 tarihinde başlayacak ve 5 günlük işçi alım ilanı süresi içinde, şartlara haiz olan adayların Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adrese göre Zonguldak, Bartın veya Karabük İş Kurumu İl Müdürlüklerine müracaat etmeleri gerekecek.

ttk-isci-alimi-2019.jpg

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
TTK (Türkiye Taşkömürü Kurumu) 3 İlde Toplam 500 Personel Alımı Yapacak!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!