1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. TÜBİTAK 13 Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımlandı! KPSS Şartsız
TÜBİTAK 13 Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımlandı! KPSS Şartsız

TÜBİTAK 13 Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımlandı! KPSS Şartsız

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı “TÜBİTAK” 13 personel alımı yapacak. TÜBİTAK personel alımı başvuruları ve şartları My memur haberde.

A+A-

TÜBİTAK Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı “MAM”, “BUTAL”, BİLGEM”, UZAY” , “UME” için 13 kamu personeli alımı yapacak. Tübitak’ın 5 farklı birime yapacağı personel alımları şartlarını araştıran adaylar için gerekli tüm kontenjan bilgisini, personel alımı şartlarını ve detayları “My Memur” olarak hazırladık. Tübitak, lise, önlisans ve lisans mezunu 13 kamu personeli alımı başvurularına dair detaylar şu şekildedir:

TÜBİTAK PERSONEL ALIMI KONTENJAN DAĞILIMI

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (MAM) bünyesinde görev yapmak üzere 1 büro memuru alınacaktır.

TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi (BİLGEM) ve Bursa Test ve Analiz Laboratuvarı (BUTAL) bünyesinde görev yapmak üzere 4 personel alınacaktır.

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (MAM), Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü (UZAY) ve Ulusal Metroloji Enstitüsü (UME) bünyesinde görev yapmak üzere 4 memur, 3 şoför ve 1 dağıtıcı alınacaktır.

ADAYLARDA ARANACAK GENEL KOŞULLAR

a) Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak gerekiyor.

b) Erkek adaylar için, son başvuru tarihi itibariyle askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak gerekiyor.

c) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak gerekiyor.

d) Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak gerekiyor.

667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak gerekiyor.

BÜRO MEMURU ALIMI ŞARTLARI

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Maliye, İşletme Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Bankacılık ve Sigortacılık, Basın Yayıncılık, Dış Ticaret, Lojistik, Adalet, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği, Çağrı Merkezi Hizmetleri, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümlerinden mezuniyet şartı aranıyor.

- T.C. Vatandaşı olmak,

- Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak,

-  Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmama,.

-  Ekip çalışmasına yatkın olmak,

-  Organizasyon ve planlama becerisine sahip olmak,

-  Yoğun telefon, randevu ve e-posta trafiğini yönetebilmek,

-  İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, diksiyonu düzgün olmak,

-  Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak,

-  Yoğun iş ortamına uyum sağlayabilmek ve yönetebilmek,

-  Bilgisayar ofis programlarını (outlook, word, excel vb.) kullanabilmek,

-  En az 1 yıl çalışmış olmak ve istenilen deneyime sahip olduğunu çalışılan işyerleri ile SGK'dan alınacak belgeyle ibraz etmek gerekiyor.

Diğer unvanların şartları ve TÜBİTAK tüm personel alımı için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler