1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. TÜBİTAK 142 Personel Alımı Başvuruları Son Eriyor! KPSS Şartsı Yok
TÜBİTAK 142 Personel Alımı Başvuruları Son Eriyor! KPSS Şartsı Yok

TÜBİTAK 142 Personel Alımı Başvuruları Son Eriyor! KPSS Şartsı Yok

TÜBİTAK 142 personel alımı sona eriyor. TÜBİTAK 142 personel alımı başvuruları için önlisans ve lisans mezunları KPSS şartı olmadan başvurabilecek. TÜBİTAK personel alımı başvuru şartları ve son tarih için tıklayınız.

A+A-

TÜBİTAK personel alımları kapsamında 141 kamu personeli alımı için başvurular sona eriyor. 10 Mayıs 2019'da başlayan başvurular 26 Mayıs 2019 tarihi saat 17.00’a kadar yapılabilecek. KPSS şartı olmayan 142 memur alımı kapsamında TÜBİTAK ilanına başvuru genel ve özel şartlarını araştıran adaylar için My Memur olarak tüm detayları hazırladık.

ADAYLARDA ARANACAK GENEL KOŞULLAR

Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak,

Erkek adaylar için, son başvuru tarihi itibariyle askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak,

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak,

Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak. 667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak,

Ar-Ge Personeli pozisyonları için aşağıdaki şartları sağlıyor olmak gerekmektedir. Diğer başvuru şartları ve tüm özel şartlara aşağıdaki “PDF” dosyasından ayrıca ulaşabilirsiniz.

TÜBİTAK 142 PERSONEL ALIMI KONTENJAN DAĞILIMI

20 personel alımı: Gerçek Zamanlı İşletim Sistemi Yazılım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

6 personel alımı: Elektronik Donanım Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

14 personel alımı: C++ Yazılım Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

8 personel alımı: Java Yazılım Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

10 personel alımı: Elektronik ve Kontrol Donanım ve Yazılımlarının Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

1 personel alımı: Ar-Ge Personeli (Malzeme/Metallurji Mühendisi) istihdam edilecektir.

13 personel alımı: Donanım Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere tecrübeli Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

9 personel alımı: Sinyal İşleme Donanım Tasarım ve Geliştirmesinde görev almak üzere tecrübeli Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

5 personel alımı: RF Donanım Tasarım ve Geliştirmesinde görev almak üzere tecrübeli Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

3 personel alımı: Güç Elektroniği Donanım Tasarım ve Geliştirmesinde görev almak üzere tecrübeli Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

2 personel alımı: Anten Tasarım ve Geliştirmesinde görev almak üzere tecrübeli Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

2 personel alımı: Veri Analiz Yazılımı Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere tecrübeli Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

22 personel alımı: C++ Yazılım Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere tecrübeli Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

10 personel alımı: Java Yazılım Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere tecrübeli Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

4 personel alımı: (Kalite ve Konfigürasyon Yönetimi Sorumlusu) istihdam edilecektir.

12 personel alımı: Elektrik-Elektronik Donanım Geliştirme Proje Destek faaliyetlerinde görev almak üzere Ar-Ge teknisyeni istihdam edilecektir.

1 personel alımı: (Sistem Teknisyeni) istihdam edilecektir.

TÜBİTAK Personel Alımı İlanı için tıklayınız:

pdf.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler