1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. TÜBİTAK 192 Kamu Personeli Alımı Yapacak Ekim 2018
TÜBİTAK 192 Kamu Personeli Alımı Yapacak Ekim 2018

TÜBİTAK 192 Kamu Personeli Alımı Yapacak Ekim 2018

TÜBİTAK BİLGEM İLTAREN, TÜBİTAK BTE ve TÜBİTAK BİLGEM TDBY 192 adet kamu personeli alımı yapacak. 3 farklı ilan DPB’de yayımlandı. Tübitak personel alımı başvuru şartları ve ilanlar için tıklayınız.

A+A-

TÜBİTAK Test ve Değerlendirme Başkan Yardımcılığı, Bilişim Teknolojileri Enstitüsü İle İleri Teknolojiler Araştırma Enstitüsü için 192 kamu personeli alımı ilanları Devlet Personel Başkanlığında yayımlandı. İlanlarla ilgili genel ve özel şartlar yer almaktadır. Başvurular 24 Ekim’e kadar yapılabilir.

TÜBİTAK personel alımları genel başvuru şartları! Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak, Erkek adaylar için, son başvuru tarihi itibariyle askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak gerekiyor.

Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak. 667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak gerekmektedir.

TÜBİTAK başvuru genel ve özel şartlarını 3 farklı ilandan mezuniyet alanlarına göre ayrıntılı olacak incelemeniz gerekmektedir. Her ilan ve başvurunun ili, mezuniyeti ve ayrıntılı diğer şartlarına aşağıdaki 3 farklı ilandan inceleyiniz.

TÜBİTAK Test ve Değerlendirme Başkan Yardımcılığı ilan metni için TIKLAYINIZ.

TÜBİTAK Bilişim Teknolojileri Enstitüsü ilan metni için TIKLAYINIZ.

TÜBİTAK İleri Teknolojiler Araştırma Enstitüsü ilan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler