1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. TÜBİTAK 2019 Yılı Personel Alımı Yapıyor! Lisans ve Önlisans Mezunu
TÜBİTAK 2019 Yılı Personel Alımı Yapıyor! Lisans ve Önlisans Mezunu

TÜBİTAK 2019 Yılı Personel Alımı Yapıyor! Lisans ve Önlisans Mezunu

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu TÜBİTAK Lisans ve önlisans mezunu araştırmacı, memur, güvenlik görevlisi ve engelli teknisyen alımı yapıyor.

A+A-

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu TÜBİTAK tarafından bugün yayımlanan kamu personeli alımı ilanına göre; Marmara Araştırma Merkezine (MAM) Bağlı Gen Mühendisliği Ve Biyoteknoloji Enstitüsü (GMBE) bünyesinde görev yapmak üzere proje personeli (araştırmacı - teknisyen) alınacağını duyurdu.

TÜBİTAK proje personeli alımı kapsamında lisans ve önlisans mezunu olmak üzere toplamda 36 personel alımı gerçekleştirecek. Peki, TÜBİTAK 2019 personel alımı kapsamında hangi personelleri alacak, mezuniyetleri nasıl olacak, başvurular ne zaman başlayacak ve ne zaman bitecek. İşte tüm detayları sizler ile paylaşıyoruz.

MAKİNE MÜHENDİSİ ALIMI

TÜBİTAK AR-GE Personeli alımı kapsamında toplam 5 makine mühendisi alımı gerçekleştirecek. Lisans Bölümleri Makine Mühendisliği bölümünü bitirmiş ya da 2018-2019 Eğitim- Öğretim Yılı Bahar döneminde bitirebilecek durumda olmak aranan şartlar arasında yer alıyor.

ENDÜSTRİYEL TASARIM MÜHENDİSİ ALIMI

Lisans Bölümleri Endüstri Ürünleri Tasarımı, Endüstriyel Tasarım Mühendisliği veya Endüstriyel Tasarım bölümlerinden birini bitirmiş toplam 1 kişi alınacak. Başvuru yapacak olan adayların Alanında en az 5 (beş) yıl mesleki tecrübeye sahip olması gerekiyor.

DİĞER ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ALIMLARI

Lisans mezunu ve önlisans mezunu toplam 22 personel alımına ait şartlarda aşağıda sizler ile paylaşılmıştır.

tubitak-personel-alimi-2019.jpgtubitak-personel-alimi-2019-001.jpgtubitak-personel-alimi-2019-002.jpgtubitak-personel-alimi-2019-003.jpgtubitak-personel-alimi-2019-004.jpgtubitak-personel-alimi-2019-005.jpgtubitak-personel-alimi-2019-006.jpg

 

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi ile Ulusal Metroloji Enstitüsü bünyesinde görev yapmak üzere, memur, koruma memuru ve teknisyen alınacağını da duyurdu. Memur alımı, koruma memuru alımına önlisans mezunu personeller başvuru yapabilecekken, Teknisyen alımına engelli personeller başvuru yapabilecek. Alım ile alakalı mezuniyet bilgileri ve şartlarda aşağıda sizler ile paylaşılmıştır.

tubitak-personel-alimi-2019-007.jpgtubitak-personel-alimi-2019-008.jpgtubitak-personel-alimi-2019-009.jpgtubitak-personel-alimi-2019-010.jpg

TÜBİTAK PERSONEL ALIMI BAŞVURU TARİHİ

TÜBİTAK personel alımı kapsamında adayların başvurularını 10 Haziran 2019 tarihine kadar tamamlamaları gerekiyor.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler