1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. TÜBİTAK 2020 Yılı Memur Alımı Kapsamında 27 Personel Alacak! Engelli TMY Normal
TÜBİTAK 2020 Yılı Memur Alımı Kapsamında 27 Personel Alacak! Engelli TMY Normal

TÜBİTAK 2020 Yılı Memur Alımı Kapsamında 27 Personel Alacak! Engelli TMY Normal

TÜBİTAK SAGE 2020 yılı personel alımı kapsamında Memur, Usta, Şoför Ve Memur (Koruma) alımı yapacağını duyurdu. Alım engelli personel, TMY ve normal personel alımı olarak gerçekleşecek.

A+A-

TÜBİTAK Memur, Usta, Şoför Ve Memur (Koruma) alımı yapacağını duyurdu. Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı TÜBİTAK tarafından yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre, TÜBİTAK SAGE bünyesinde görev alacak 27 personel alacağını duyurdu.

TÜBİTAK SAGE 2020 PERSONEL ALIMI DETAYLAR

TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştirma Ve Geliştirme Enstitüsü (Sage) Bünyesinde Görev Yapmak Üzere Memur, Usta, Şoför Ve Memur (Koruma) alımı yapacak. Toplam 27 personel alınacak. TÜBİTAK personel alımı, lise mezunu, önlisans mezunu ve lisans mezunu adaylar arasında gerçekleşecek. Alımın tamamı ANkara ili için gerçekleşecek. ALımda engelli personel alımı, Terörle Mücadelede yaralanan TMY ve normal alım yapılacak.

MEMUR ALIMI: Lisans mezunu memur alımı yapılacak. Toplam 1 memur alınacak. Adayların, işletme
Uluslararası İlişkiler ve Maliye bölümü mezunu olması gerekiyor. Engelli adaylar başvuru yapabilecek.

MEMUR ALIMI: Önlisans mezunu toplam 4 memur alınacak. Büro Yönetim ve Yönetici Asistanlığı, Çağrı Merkezi Hizmetleri, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İşletme Yönetimi, Lojistik*Posta Hizmetleri, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Turizm ve Seyahat İşletmeciliği mezunu engelli ve TMY adaylar memur alımı için başvurabilecek. 

USTA ALIMI: Lise mezunu toplam 14 kişi alınacak. Ahşap Yapı Sistemleri, Betonarme Yapı Sistemleri, Beton-Çimento Ve Zemin, Teknolojisi, Cephe Sistemleri Ve PVC Doğrama, Yapı İç Mekan Dekorasyonu, Yapı Yalıtımı, Yapı Yüzey Kaplama,  Ahşap Doğrama Teknolojisi, İç Mekan Ve Mobilya, Teknolojisi, Peyzaj, Süs Bitkileri, Tarla Bitkileri, Tarım Alet ve Makineleri mezunu olan engelli ve TMY adaylar başvuru yapabilecek.

KORUMA MEMURU ALIMI: Toplam 5 koruma memuru ( Güvenlik Görevlisi Alımı ) yapılacak. Önlisans mezunu adaylar başvuruda bulunabilecek.

ŞOFÖR ALIMI: Lise mezunu toplam 2 personel alınacak. Başvuru yapacak olan adaylar Terörle Mücadelede Yaralanan TMY statüsünde olması gerekiyor.

TÜBİTAK PERSONEL ALIMI BAŞVURU TARİHİ VE YERİ

TÜBİTAK SAGE 2020 yılı personel alımı için başvurular başladı. Adaylar başvurularını İŞKUR İş İlanları kapsamında İŞKUR internet sitesi üzerinden yada İŞKUR Şubeleri aracılığı ile gerçekleştirebilecekler. Başvurular 31 Ocak 2020 tarihine kadar devam edecek. 

TÜBİTAK SAGE 2020 YILI PERSONEL ALIMI İÇİN TIKLAYINIZ

My Memur Haber
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler