1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. TÜBİTAK 217 Kamu Personeli Alımı Yapacak
TÜBİTAK 217 Kamu Personeli Alımı Yapacak

TÜBİTAK 217 Kamu Personeli Alımı Yapacak

TÜBİTAK BİLGEM, Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü 31 Önlisans mezunu, 186 lisans mezunu olmak üzere toplam 217 kamu personeli alımı yapılacak. Devlet Personel Başkanlığı tarafından ilan yayımlandı ve başvurular başladı.

A+A-

Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü tarafından TÜBİTAK BİLGEM ilanı Devlet Personel Başkanlığı internet sitesinde yayımlandı. 31 Önlisans ve 186 lisans mezunu personel alımı olmak üzere toplam 217 personel alımı için genel ve özel şartlar bulunmaktadır. İlan metninden tüm bu şartlara detaylı bir şekilde aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yürütülmekte veya yürütülecek olan projelerde Yazılım Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere 40 Ar-Ge Personeli, Elektronik Donanım Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere 45 Ar-Ge Personeli, Optik Ürün Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere 10 Ar-Ge Personeli, Kimya alanında görev almak üzere 9 Ar-Ge Personeli, Kriptografik Algoritma ve Protokol Tasarım ve Gerçekleme faaliyetlerinde görev almak ve bunun için gerekli araştırma faaliyetlerini yürütmek üzere 10 Ar-Ge Personeli,

Mekanik Tasarım ve Üretim alanında görev almak üzere 9 Ar-Ge Personeli, Proje Destek Faaliyetlerinde görev almak üzere 10 personeli, Yazılım Tasarım/Geliştirilmesinde ve Sunucu/Ağ Sistemlerin yönetilmesinde görev almak üzere tecrübeli 25 Ar-Ge Personeli, Sayısal Elektronik Donanımı Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere tecrübeli 15 Ar-Ge Personeli,  Analog Elektronik Donanımı Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere tecrübeli 8 Ar-Ge Personeli, Yazılım Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere 5 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir. Toplam 186 lisans mezunu kamu personeli alımı yapılacaktır.

Bilgisayar Uygulamaları alanında görev almak üzere 5 Ar-Ge Teknisyeni, Bilgisayar Uygulamaları alanında teknik destek vermek üzere 10 Ar-Ge Teknisyeni,  Elektronik Uygulamaları alanında teknik destek vermek üzere 5 Ar-Ge Teknisyeni, Kimya Uygulamaları alanında teknik destek vermek üzere 6 Ar-Ge Teknisyeni ve Makine Uygulamaları alanında teknik destek vermek üzere 5 Ar-Ge Teknisyeni olmak üzere toplam 31 önlisans mezunu personel alımı yapılacak.

Başvurular nasıl yapılacak?

İlana başvuruda bulunmak için TÜBİTAK BİLGEM internet adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

Başvuruların en geç 3 Ekim 2017 tarihi saat 17.00’a kadar yapılması gerekmektedir. Başvurular, ilan referans kodu üzerinden değerlendirilecektir. Adaylar, iş başvuru sisteminden ilan referans kodunu seçerek başvuruda bulunabileceklerdir. Referans kodu seçilmeden yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Bir aday en fazla 2 pozisyona başvuru yapabilecektir. Başvurularla ilgili ilan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler