1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. TÜBİTAK 43 Kamu Personeli Alımı Yapıyor
TÜBİTAK 43 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

TÜBİTAK 43 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

TÜBİTAK’a iki farklı ilanla 43 kamu personeli alımları yapılacak. 7 Şubat 2019 itibarıyla TÜBİTAK personel alımı ilanları yayımlandı. Kamu personeli alımı ilan metni detaylarına ve personel alımı şartlarına My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) 1 iş yeri hekimi alımı ilanı yayımlandı. Ayrıca Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) (Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü) 42 ar-ge personeli (araştırmacı) alımı ilanı yayımlandı.

TÜBİTAK personel alımlarına başvurular 28 Şubat 2019 tarihine kadar devam edecek. Personel alımlarına dair detayları My Memur olarak özetle hazırladık. Aşağıdaki bağlantılardan tüm detaylara 2 farklı ilan şeklinde ulaşabilirsiniz.

TÜBİTAK, İdari Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından 1 iş yeri hekimi alımı için başvuru şartları; Tıp Fakültesi mezunu olmak, ÇSGB onaylı “İşyeri Hekimliği Belgesi” ne sahip olmak, Alanında en az 2 yıl mesleki tecrübe sahibi olmak, Adayın aşağıda belirtilen konularda bilgi birikimine ve yetkinliğe sahip olması tercih sebebidir. Diğer başvuru şartlarına aşağıdaki ilan metninden ulaşabilirsiniz.

TÜBİTAK, Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü için 43 personel alımı genel şartları; ) Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak gerekiyor.

TBTK.BİLGEM.UEKAE.2018-1 numaralı ilan kapsamında mülakata katılmaya hak kazanmamış olmak, (TBTK.BİLGEM.UEKAE.2018-1 numaralı ilan sonucunda yeterli istihdam sağlanamadığından yeniden ilana çıkılmış olup, önceki ilanda mülakata katılmaya hak kazanmış adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır).

Erkek adaylar için, son başvuru tarihi itibariyle askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak gerekiyor.

Diğer genel ve özel başvuru şartlarına aşağıdaki ilan metinlerinden ulaşabilirsiniz.

1 iş yeri hekimi alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

42 personel alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler