1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. TÜBİTAK 55 Kamu Personeli Alımı Başvuru Son Günü! 22 Nisan 2019
TÜBİTAK 55 Kamu Personeli Alımı Başvuru Son Günü! 22 Nisan 2019

TÜBİTAK 55 Kamu Personeli Alımı Başvuru Son Günü! 22 Nisan 2019

TÜBİTAK MAM, BYİM, ME, BİLGEM, TTYSB, TEYDEB bünyesinde 55 personel alımı başvuruları 22 Nisan 2019 itibarıyla sona erecek. TÜBİTAK personel alımı başvuru şartları ve detaylar My Memur haberde.

A+A-

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı "TÜBİTA" tarafından 2019 yılı personel alımları kapsamında yeni ilanlar yayımlanırken, 1 Nisan'da başlayan 55 kamu personeli alımı için süre bugün sona eriyor. 1 Nisan 2019 tarihli resmi gazetede yayımlanan 55 personel alımı başvuruları için sürecin sonuna gelindi. 22 Nisan 2019 Pazartesi günü itibarıyla TÜBİTAK55 personel alımı başvuruları sona erecek.

TÜBİTAK PERSONEL ALIMI YAPILACAK BİRİMLER

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı tarafından personel alımı ilanı TÜBİTAK'ın şu birimleri için olacak: TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezine (MAM) Bağlı İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcılığı (BYİM), Malzeme Enstitüsü (ME) ve Bilişim Ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) bağlı Teknoloji Transferi ve Sanayileştirme Başkan Yardımcılığı (TTSBY) bünyesinde görev yapmak üzere personel alınacaktır.

Ayrıca TÜBİTAK Başkanlık Teknoloji Ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı (TEYDEB) BÜNYESİNDE görev yapmak üzere personel alımı için de aynı kapsamda ilan 1 Nisan 2019 tarihli resmi gazetede yayımlanmasının ardından bugün itibarıyla başvurular sona eriyor.

TÜBİTAK Başkanlık İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada başvurular için gerekli koşullar ve süreçler TÜBİTAK’ın internet sayfasında, Devlet Personel Başkanlığının ve Türkiye İş Kurumunun İŞKUR internet sayfalarında yer almaktadır. İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (aşağıdaki “www” internet adresi) üzerinden gerçekleştirilmektedir. My Memur olarak ilan detaylarını ve başvuru sayfasını sizler için hazırladık:

TÜBİTAK personel alımı ilanı:

pdf.jpg

TÜBİTAK İş Başvurusu için:

www.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler