TÜBİTAK 8 kamu personeli alıyor

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi, İŞKUR kamu ilanlarında Özel 8 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. TÜBİTAK silahlı güvenlik görevlisi alımı yapacak. TÜBİTAK, KPSS en az 60 puan şartı arıyor.

23215
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK), kamu personel alım ilanı yapacağını İŞKUR aracılığı ile duyurdu. TÜBİTAK kamu personeli olarak istihdam edilmek üzere silahlı 8 güvenlik görevlisi alımı yapacak. TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi tarafından daimi statüde işe alımı gerçekleşecek olan silahlı güvenlik görevlisi kadrosuna başvuru şartları ve başvuru şekli haberimizde yer alıyor.

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi tarafından işe alımı gerçekleşecek olan özel güvenlik görevlisinin, işe alımı gerçekleştiği takdirde Kocaeli’nin Gebze ve Darıca İlçelerinde ikamet etmesi istenecek. TÜBİTAK silahlı güvenlik görevlisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların, silahlı özel güvenlik görevlisi kartı sahibi olmaları ve vardiyalı çalışma ve gece çalışması yapmaya engel bir durumu olmaması gerektiği İŞKUR ilanında belirtiliyor. Adayların, güvenlik soruşturması engeli bulunmaması, Kamu haklarından yasaklanmamış ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydı bulunmaması gerekiyor. Ayrıca adayların en az bir yıllık iş tecrübesi sahip olmaları ve bu durumu belgelendirmeleri isteniyor.

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi silahlı güvenlik görevlisi ilanına başvuru için son tarihin 28 Temmuz 2016 olduğu belirtildi. İlana başvuracak adayların lisans mezunu olma şartı aranıyor. Özel Güvenlik Görevlisi ilanına başvuru şartlarını taşıyan adaylar, başvurularını İŞKUR il müdürlüklerinden yada İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapabilirler. 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

9 Yorum

 1. 5 sene önce

  Istanbul da ikamet ediyorum işe alinsam tasinamayacak mıyım kaldırın su ikameti ya bu ne ya her şart tutuyor 30 günde 45 güne denk şekilde çalışan insanım 1 ayın 15 günü 24 saat çalışan biriyim herşey tutuyor ikametgah şartı koyuyorsunuz yeter ya

 2. 5 sene önce

  Kardeş alımı gerçekleştiği takdirde orada ikamet edeceksin,başvur

 3. Türkiyemizin geldiği günlere bakarmısınız lisans mezunu güvenlik görevlisi 🙂

 4. 5 sene önce

  Tanidik bulun ikameti aldirin basvurun. Sartlari cok cok iyi.dua edersinz bana.

 5. 5 sene önce

  Ayrica sonrasi onemli degil, istanbula servisi var

 6. Maaşları nedir.

 7. 5 sene önce

  Bayan alınacak mi

 8. 5 sene önce

  Bayan alınacak mi?

 9. 5 sene önce

  maaşları ne kadar acaba

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!