TÜBİTAK 9 Kamu Personeli Alımı Yapıyor Ocak 2019

TÜBİTAK yayımladığı kamu personeli alımı ilanı ile 9 memur (mühendis) alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

51030
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 24 Ocak 2019 tarihinde yayımlanan ilana göre 9 (dokuz) kamu personel alımı gerçekleştirecek. İşte alıma ait tüm detaylar…

TÜBİTAK İdari Hizmetler Daire Başkanlığı 3 (üç) Uzman Yardımcısı / Uzman Alıyor;Uzman Yardımcısı / Uzman alımında çalıştırılacak kişinin çalışma adresi Ankara olacak. Başvurmak isteyen adaylarda; 4 yıllık fakültelerin Elektrik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, İç Mimarlık veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olması ve alanında en az 2 (iki) yıl mesleki tecrübe şartı aranıyor.

TÜBİTAK Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 3 (üç) Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı / Bilimsel Programlar Uzmanı Alıyor; Adayların Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, , Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olanlar başvuru yapabilecek.

TÜBİTAK Bilgem Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkanlığı Başkan Yardımcılığı 3 (üç) Uzman Yardımcısı alıyor; Başvuracak adayın; Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık (örgün) lisans eğitimi veren; Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmaları ya da Matematik, İstatistik, Ekonometri, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri veya İktisat bölümlerinden birini bitirmiş olması gerekiyor. Başvuru yapabileceği ilana çalışan yeri Gebze olarak belirtilmiş.

Başvurular 11 Şubat 2019 tarihinde sona erecek; Kamu personeli alımına başvurmak isteyen adaylar 11 Şubat 2019 mesai bitimine kadar TUBİTAK web sitesinden başvurusunu gerçekleştirecek. İlana başvuruda bulunmak için web sitesi TUBİTAK adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekiyor. Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunlu olduğu belirtiliyor.

TÜBİTAK İdari Hizmetler Daire Başkanlığı 1 (bir) Elektrik Uzman Yardımcısı / Uzman pozisyonu için TIKLAYINIZ.

TÜBİTAK Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 3 (üç) Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı TIKLAYINIZ.

TÜBİTAK Bilgem Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkanlığı Başkan Yardımcılığı TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!