1. HABERLER

 2. İŞ İLANLARI

 3. DİĞER PERSONEL ALIMLARI

 4. TÜBİTAK Bilgem 11 Personel Alımı Yapıyor!
TÜBİTAK Bilgem 11 Personel Alımı Yapıyor!

TÜBİTAK Bilgem 11 Personel Alımı Yapıyor!

TÜBİTAK, Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknoloji Araştırma Merkezine (BİLGEM) bağlı Test ve Değerlendirme Başkan Yardımcılığı bünyesinde görev yapmak üzere 11 personel istihdam edecek. Detaylar...

A+A-

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK), Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknoloji Araştırma Merkezine (BİLGEM) bağlı Test ve Değerlendirme Başkan Yardımcılığı bünyesinde görev yapmak üzere 11 personel istihdam edecek.

Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, alınacak 7 Ar-Ge personeli ve 4 Ar-Ge teknisyeni Kocaeli'de görev yapacak.

Adaylar, başvurular için gerekli koşullar ve süreçlere ilişkin ayrıntılara TÜBİTAK'ın resmi internet sitesinin www.tubitak.gov.tr yanı sıra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarından ulaşabilecek.

Ar-Ge Teknisyeni

 • Yükseköğretim kurumlarının iki yıllık ön lisans eğitimi veren; Makine veya Makine, Resim ve Konstrüksiyon bölümlerinden birini bitirmiş olmak,
 • Microsoft işletim sistemleri, uygulamaları ve bilgisayar desteği konusunda mesleki tecrübeye sahip olmak,
 • Microsoft MCP sertifikası sahibi olmak
 • İngilizce bilmek,
 • Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak.

AR-GE Personeli (Araştırmacı)

TÜBİTAK bünyesinde farklı alanlarda görev alacak AR-GE Personeli (Araştırmacı) personeller alınacaktır. AR-GE Personeli (Araştırmacı) için aranan şartlar arasında;

 • Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Fizik, Fizik Mühendisliği, Optik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Uzay Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği veya Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümlerinden birini bitirmiş olmak.
 • Optik sistemlerin montaj/entegrasyon ve test/doğrulama süreçlerinde mesleki tecrübeye sahip olmak.
 • SOLID prensiplerine uygun kod geliştirebilmek,
 • Oracle Forms, Reports konularında deneyime sahip olmak,
 • OOP ile programlama yapabilmek,
 • Oracle ve MsSQL veritabanları konusunda DBA seviyesinde bilgi sahibi olmak.

Başvurular, TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr üzerinden gerçekleştirilecek. Son başvuru tarihi 5 Ekim olarak belirlendi.

Yayınlanan ilanla ilgili daha detaylı bilgi edinmek isteyenler bu bağlantıdan faydalanabilirler.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.