TÜBİTAK BİLGEM 20 kamu personeli alımı yapıyor

TÜBİTAK BİLGEM lisans mezunu 20 kamu personeli alacak. Alınacak personel ARGE bölümünde çalışacak. Detaylar haberimizde.

23424
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi tarafından alım yapılacak ilan için tüm başvuru şartları, üniversite bölümleri ve özel şartlara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Tüm başvurular en geç 01.09.2016 tarihi saat 17’ye kadar yapılması gerekmektedir. Başvuru yapmak için aşağıdaki başvuru bağlantısını kullanınız. Lisans mezunu alımı kapsamında 20 personel alımı yapılacaktır.

Kurum Bilgi güvenliği ve bilgi sistemlerin denetimini gerçekleştirecek 10 kamu personeli alımı için en az 4(dört) yıllık lisans mezunu Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak gerekiyor.

e-İmza uygulamalarının denetlenmesi ve uluslararası standartlara yükseltilmesi için ARGE Bölümünde çalıştırılmak üzere 5 kamu personeli alımı için Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Matematik veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

Kurumun sunucu altyapısını kuvvetlendirecek ve geliştirilmesinde ARGE bölümünde çalıştırılmak üzere 5 Kamu personeli alımı için Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinde mezun olmak gerekiyor. Kurumun ağ altyapı bileşenlerinde çalıştırılmak üzere 5 kamu personeli alımı için Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. İlanın tüm detaylarına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!