1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. TÜBİTAK En Az Lise Mezunu 9 Kamu İşçisi Alımı Mayıs 2019
TÜBİTAK En Az Lise Mezunu 9 Kamu İşçisi Alımı Mayıs 2019

TÜBİTAK En Az Lise Mezunu 9 Kamu İşçisi Alımı Mayıs 2019

İŞKUR tarafından bugün yayımlanan ilana göre TÜBİTAK kendi bünyesinde çalıştıracak daimi 9  (dokuz)  kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor. İşte kamu işçisi alımına dair tüm detaylar..

A+A-

Türkiye İş Kurumu tarafından 20 Mayıs 2019 tarihi yani bugün yayımlanan ilana göre TÜBTAK 9  (dokuz) kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor. Yapılacak olan alıma kimler başvuru yapacak? Başvurular ne zaman sona erecek? Hepsinin cevabı haberimizde yer alıyor.

TÜBİTAK kamu işçisi alımında 1 kadro Elektrik Teknisyeni, bir kadro İnşaat Teknolojisi Teknisyeni,2 kadro Elektrik-Elektronik Teknisyeni, 4 kadro Güvenlik görevlisi (silahlı ) ,1 kişi danışma memuru olarak işe alınacak.

Kamu personeli danışma memuru alımında adayları herhangi bir iki yıllık meslek yüksek okullarından mezun olması şartı yer ve danışma memuru olarak 1 yıl deneyim şartı yer alıyor. Başvurmak isteyen adaylar İŞKUR web sitesinden 00004986602 ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

4 kişi güvenlik görevlisi alımı kamu personel alımında adayların Mülkiyet Koruma ve Güvenlik, Önlisans Savunma ve Güvenlik, Özel Güvenlik ve Koruma bölümü mezun olma şartı yer alıyor. Adaylar 00004986536 bu ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

1 Elektrik teknisyeni alımında adayların bu meslek ile ilgili lise veya önlisans deneyimli olması, vardiya sisteminde çalışmaya ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı bulunmaması diğer aranılan şartlar arasında yer alıyor. Bu alıma kişisel durumu engelli olanlar başvuru yapabilecek.Bu Kamu işçisi alımı için adaylar 00004871495 bu ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

2 İnşaat Teknolojisi Teknisyeni alımında adaylardan; yapı yalıtımı, çatı sistemleri işlerinde en az 2 yıl bilfiil çalışmış olması ve istenilen deneyime sahip olduğunu çalışılan işyerleri ve SGK’ dan alınacak belgeyle ibraz etmesi gerekiyor. Ayrıca Teknik lise/meslek lisesi hariç lise mezunu adaylar için İlgili alanda ustalık/mesleki yeterlilik belgesine sahip olması diğer aranılan şartlar arasında yer alıyor. Bu Kamu işçisi alımı için adaylar 00004985610 bu ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

Kamu işçi alımında başvurmak isteyen adaylar: TÜBİTAK İş Başvuru Formu, Özgeçmiş, Diploma fotokopisi, Sağlık raporu, Öncelikli olan adaylardan öncelik hakkı sahipliğine ilişkin belge, SGK hizmet dökümü ve işyerinden alınan hizmet belgesi ile başvuru yapacaklar. Başvurular 20-24 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapılacak.  Son başvuru tarihinden sonra yapılan başvurular ile postadaki gecikmeler dikkate alınmayacak.

Noter huzurunda yapılacak olan kura çekimi 30 Mayıs 2019 tarihinde saat 10.00 :11.:00 yapılacak. Belgelerini teslim etmeyen ya da eksik teslim edenler ile geçersiz başvurular kura çekimine ve sözlü mülakata alınmayacak.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler