1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. TÜBİTAK En Az Lise Mezunu Kamu İşçisi Alımı Mart 2019
TÜBİTAK En Az Lise Mezunu Kamu İşçisi Alımı Mart 2019

TÜBİTAK En Az Lise Mezunu Kamu İşçisi Alımı Mart 2019

İŞKUR tarafından bugün yayımlanan ilana göre TÜBİTAK kendi bünyesinde çalıştıracak daimi  7 (yedi) kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor. İşte kamu işçisi alımına dair tüm detaylar..

A+A-

Türkiye İş Kurumu tarafından 11 Mart 2019 tarihi yani bugün yayımlanan ilana göre TÜBTAK 7 (yedi ) kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor. Yapılacak olan alıma kimler başvuru yapacak? Başvurular ne zaman sona erecek? Hepsinin cevabı haberimizde yer alıyor.

TÜBİTAK kamu işçisi alımında 1 kadro aşçı, bir kadro sıhhi tesisatçı,1 kadro Elektrik-Elektronik Teknisyeni, 3 kadro İnşaat Ustası,2 Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı pozisyonunda olacak.

Kamu personeli 1 aşçı alımında adaylardan aşçılık alanında en az 10 yıl çalışmış olması ve istenilen deneyime sahip olduğunu çalışılan işyerleri ve SGK’ dan alınacak belgeyle ibraz etmesi gerekiyor. Aynı zamanda başvuracak adaylardan son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olması, Halk eğitim müdürlüklerinin veya diğer resmi kurum ve kuruluşların AŞÇILIK ile ilgili düzenlediği kurslardan mezun olmak veya AŞÇILIK sertifikası sahibi olması isteniyor. Aşçı alımı için adaylar İŞKUR web sitesinden 00004871850 bu ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

 1 Elektrik-Elektronik Teknisyeni alımında adaylardan; Asansör Bakım ve İşletme işlerinde, elektromekanik taşıyıcıların periyodik bakımı, elektromekanik taşıyıcılarda arıza tespiti, asansörlerin elektrik, elektronik ve mekanik bakım onarımı işlerinde en az 5 yıl mesleki tecrübe sahibi olması isteniyor. Aynı zamanda bilgisayar kullanımında deneyimli olması, vardiya sisteminde çalışmaya ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı bulunmaması diğer aranılan şartlar arasında yer alıyor. Bu Kamu işçisi alımı için adaylar 00004871495 bu ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

 1 inşaat ustası alımında adaylardan; ahşap mobilya, ağaç işleri tadilat-tamirat ve imalat gibi marangozluk işlerinde en az 3 yıl bilfiil çalışmış olması ve istenilen deneyime sahip olduğunu çalışılan işyerleri ve SGK’ dan alınacak belgeyle ibraz etmesi gerekiyor. Ayrıca Teknik lise/meslek lisesi hariç lise mezunu adaylar için İlgili alanda ustalık/mesleki yeterlilik belgesine sahip olması diğer aranılan şartlar arasında yer alıyor. Bu Kamu işçisi alımı için adaylar 00004871649 bu ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

2 Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı kadrosunda ise adaylardan; Merkezi klima santralleri ile alakalı en az 2 yıl tecrübe sahibi olması, oksijen ve elektrik ark kaynağı yapabilmesi isteniyor. Ayrıca Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçi Belgesi, Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçi Belgesi olmak veya almaya müsait olması isteniyor. Bu Kamu işçisi alımı için adaylar 00004871587 bu ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

 

Diğer 2 kamu işçisi alımında adayların Alçı, sıva, boya, alçıpan sistemleri, duvar ve zemin döşemeleri, tamirat-tadilat işlerinde en az 3 çalışmış olması ve Teknik lise/meslek lisesi hariç lise mezunu adaylar için İlgili alanda ustalık/mesleki yeterlilik belgesine sahip olması aranılan şartlar arasında yer alıyor. Bu Kamu işçisi alımı için adaylar 00004871649 bu ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

Kamu işçi alımında başvurmak isteyen adaylar: TÜBİTAK İş Başvuru Formu, Özgeçmiş, Diploma fotokopisi, Sağlık raporu, Öncelikli olan adaylardan öncelik hakkı sahipliğine ilişkin belge, SGK hizmet dökümü ve işyerinden alınan hizmet belgesi, Aşçılık sertifikası ile başvuru yapacaklar. Başvurular 20 Mart 2019-26 Mart 2019 tarihleri arasında Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumunda yapılacak.

Son başvuru tarihinden sonra yapılan başvurular ile postadaki gecikmeler dikkate alınmayacak. Belgelerini teslim etmeyen ya da eksik teslim edenler ile geçersiz başvurular kura çekimine ve sözlü mülakata alınmayacak.

Noter huzurunda yapılacak olan kura çekimi 02 Nisan 2019 tarihinde saat 14.00’da Tunus Caddesi No:80 Çankaya /ANKARA adresinde bulunan Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlık binasında yapılacak olup, TÜBİTAK internet adresinde duyurulacak.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler