1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. TÜBİTAK En Az Önlisans Mezunu KPSS'siz 365 Kamu Personeli Alıyor
TÜBİTAK En Az Önlisans Mezunu KPSS'siz 365 Kamu Personeli Alıyor

TÜBİTAK En Az Önlisans Mezunu KPSS'siz 365 Kamu Personeli Alıyor

TÜBİTAK tarafından önlisans ve lisans mezunu 365 kamu personeli alınacak. TÜBİTAK tarafından yürütülen projelerde görevlendirilmek üzere 365 personel alımı yapılacak. KPSS şartı aranmayacak.

A+A-

TÜBİTAK tarafından önlisans ve lisans mezunu 365 kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Devlet Personel Başkanlığının sayfasından yayımlanan ilana göre TÜBİTAK tarafından yürütülen projelerde görevlendirilmek üzere Bilişim Teknolojileri Enstitüsüne 148, Ulusal Elektronik Ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü ise 217 olmak üzere toplam 365 kamu personeli alımı yapılacak.

 

TÜBİTAK BİLGEM kadrolarına alınacak kamu personelleri Kocaeli ilinde istihdam edilecekler. Alımlara kadro pozisyonlarına göre ilanda belirtilen önlisans ve lisans bölümlerinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecekler. Aranan sertifika ve tecrübe şartı da ilanda pozisyonlara göre belirtiliyor. KPSS puan şartı aranmayacak.

 

Ayrıca, kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak, adli sicil kaydı bulunmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak gibi genel şartlar aranıyor.

 

TÜBİTAK personellerin branşları ve kontenjanları şu şekildedir:

40 Yazılım Tasarım ve Geliştirilmesinde, 45 Elektronik Donanım Tasarım ve Geliştirilmesinde, 10 Optik Ürün Tasarım ve Geliştirilmesinde, 9 Kimya, 10 Kriptografik Algoritma ve Protokol Tasarım ve Gerçekleme, 9 Mekanik Tasarım ve Üretim, 9 Proje Destek Faaliyetlerinde, 25 Yazılım Tasarım/Geliştirilmesinde ve Sunucu/Ağ Sistemlerin yönetilmesinde, 15 Sayısal Elektronik Donanımı Tasarım ve Geliştirilmesinde personel alımları yapılacak.

 

Ayrıca 8 Analog Elektronik Donanımı Tasarım ve Geliştirilmesinde, 5 Yazılım Tasarım ve Geliştirilmesinde, 5 Bilgisayar Uygulamaları, 10 Bilgisayar Uygulamaları, 5 Elektronik Uygulamaları, 6 Kimya Uygulamaları ve 5 Makine Uygulamaları olmak üzere toplam

 

TÜBİTAK 365 kamu personeli alımına başvurular 10 Ekim 2017 tarihi saat 17:00’de sona erecek. Adaylar başvurularını sadece elektronik ortamda yapabilecekler. Başvuru yapabilmek için önce TÜBİTAK BİLGEM’in internet adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekiyor. TÜBİTAK BİLGEM 148 personel alımı ilan metni için TIKLAYINIZ. 217 personel alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.