1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. TÜBİTAK En Az Önlisans Mezunu Personel Alacak! 21 Şubat 2020
TÜBİTAK En Az Önlisans Mezunu Personel Alacak! 21 Şubat 2020

TÜBİTAK En Az Önlisans Mezunu Personel Alacak! 21 Şubat 2020

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) MAM 2 personel alacak. TÜBİTAK personel alımı başvuru şartları ve tüm detaylar My Memur haberde.

A+A-

21 Şubat 2020 tarihi itibarıyla Kamu Personel Alımı İlanları kapsamında TÜBİTAK MAM için 2 personel alımı ilanı yayımlandı. Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) MAM 1 araştırmacı ve 1 teknisyen alımı başvuru şartlarını ve detaylarını araştıran adaylar için gerekli bilgileri My Memur olarak bu haberimizde hazırladık.

1 ARAŞTIRMACI ALIMI: Kimyasal Teknoloji Enstitüsünde yürütülmekte olan projelerde; özellikli kimyasal malzemelerin üretim proseslerinin geliştirilmesi ve pilot ölçekte üretim çalışmaları konusunda görevlendirilmek üzere Araştırmacı istihdam edilecektir.

1 TEKNİSYEN ALIMI: Kimyasal Teknoloji Enstitüsünde yürütülmekte olan projelerde; özellikli kimyasal malzemelerin üretim proseslerinin geliştirilmesi ve pilot ölçekte üretim çalışmaları konusunda görevlendirilmek üzere Teknisyen istihdam edilecektir.

ARAŞTIRMACI ALIMI ÖZEL ŞARTLARI

Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Kimya Mühendisliği veya Kimya ve Süreç Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak,

Kimyasal prosesler konusunda en az 2 yıl mesleki tecrübe sahibi olmak gerekiyor.

Ayrıca adayın başvuru ilanında belirtilen konularda bilgi birikimine ve yetkinliğe sahip olması tercih sebebidir.

TEKNİSYEN ALIMI ÖZEL ŞARTLAR

Yükseköğretim Kurumlarının iki yıllık ön lisans eğitimi veren; Kimya, Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri veya Kimya Teknolojisi bölümlerinden birini bitirmiş olmak,

Kimyasal prosesler konusunda en az 2 yıl mesleki tecrübe sahibi olmak gerekiyor.

Ayrıca adayın başvuru ilanında belirtilen konularda bilgi birikimine ve yetkinliğe sahip olması tercih sebebidir.

TÜBİTAK PERSONEL ALIMI BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

ADAYLARDA ARANACAK GENEL KOŞULLAR

a) Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak,

b) Erkek adaylar için, son başvuru tarihi itibariyle askerliğini tamamlamış veya muaf olmak,

c) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak,

d) Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak,

667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak gerekiyor.

Diğer başvuru şartları ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler