1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. TÜBİTAK Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak! KPSS 60 Puan
TÜBİTAK Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak! KPSS 60 Puan

TÜBİTAK Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak! KPSS 60 Puan

İŞKUR aracılığı ile TÜBİTAK Güvenlik Görevlisi alımı yapacak. Güvenlik görevlisi adaylarının KPSS de 60 puan almış olma şartı yer alıyor.

A+A-

TÜBİTAK özel güvenlik ve koruma meslek elemanı alım ilanı yayımladı. İŞKUR aracılığı ile alınacak güvenlik görevlisi ilanın başvuru şartları neler? Güvenlik görevlisi ilanına İŞKUR başvurusu nasıl yapılır ayrıntılar My Memur haberde!

TÜBİTAK ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ BAŞVURU ŞARTLARI

TÜBİTAK 4 özel güvenlik görevlisi alımı yapacak. Silahlı güvenlik görevlisi ilanına başvuru şartları arasında önlisans mezunu olmak yer alıyor. Adayların ÖSYM tarafından yapılan KPSS den 60 puan almış olmaları gerekiyor. 27 yaşını bitirmemiş olmak, Vardiyalı çalışma ve gece çalışması yapmaya engel bir durumu olmamak ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak.

a) Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak.

b) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak.

c) Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak. 667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulu’nca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak.

TÜBİTAK silahlı güvenlik görevlisi Ankara’da görev yapacak. İlana başvurular başladı. Güvenlik görevlisi ilanına başvurular İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabilecek.

İŞ-KUR tarafından bildirilen nihai listede yer alan adayların Özgeçmiş, Diploma fotokopisi, Askerlik Belgesi ve Silahlı Özel Güvenlik Görevli Kartı Belgesi Fotokopisi 14/10/2019 tarihinden itibaren 21/10/2019 tarihi mesai bitimi saat 17:30’a kadar uzay.ik.iskur@tubitak.gov.tr adresine e-posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir.

TÜBİTAK silahlı güvenlik görevlisi alımı İŞKUR ilan metnine erişim sağlamak için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
İlgili Haberler