1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. TÜBİTAK Hemşire Alımı Yapacak! 17 Şubat 2020
TÜBİTAK Hemşire Alımı Yapacak! 17 Şubat 2020

TÜBİTAK Hemşire Alımı Yapacak! 17 Şubat 2020

TÜBİTAK Başkanlığı tarafından 17 Şubat 2020 tarihli resmi gazetede bir hemşire alımı ilanı yayımlandı. Hemşire kadrosuna personel alımı başvuru şartları ve tüm detaylar My Memur haber

A+A-

17 Şubat 2020 tarihli resmi gazetede yayımlanan 2020 yılı personel alımı ilanı kapsamında bir hemşire kadrosu için başvurular alınacak. TÜBİTAK Ulusal Metroloji Enstitüsü bünyesinde görev yapmak üzere hemşire alımı başvuru şartları ve ilan detayları şu şekildedir.

TÜBİTAK hemşire alımı ilanı başvuruları 17 Şubat ile 21 Şubat 2020 tarihleri arasında yapılabilecek. TÜBİTAK hemşire personel alımı Kocaeli ili için olacak. Lisans mezuniyeti istenmektedir. Üniversite bölümleri, Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri olarak ilan metnin de yer aldı.

PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1) T.C. Vatandaşı olmak,

2) Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak,

3) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak,

4) Erkek adaylar için askerlik ile herhangi bir ilişiği bulunmamak,

5) Mesai saatleri dışında çalışma engeli bulunmamak,

6) Alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak ve istenilen deneyime sahip olduğunu çalışılan işyerleri ile SGK'dan alınacak belgeyle ibraz etmek,

7) T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından geçerli kabul edilen Diğer Sağlık Personeli Sertifikasına sahip olmak şartları aranmaktadır.

PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI

Hemşire alımı için başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumumuz internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr) ve Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) web sayfasında yayımlanmakta olup, iş başvuruları da İŞKUR'un web sayfası (https://esube.iskur.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

TÜBİTAK Ulusal Metroloji Enstitüsü; TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi P.K. 54 41470 Gebze/KOCAELİ E-Posta: ume.insankaynaklari@tubitak.gov.tr Telefon: (0262) 679 50 00-/2501-2513 iletişim bilgilerinden adaylar detay ayrıca öğrenebilirler.

İlan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler