1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. TÜBİTAK Lise Mezunu 34 Personel Alacak!
TÜBİTAK Lise Mezunu 34 Personel Alacak!

TÜBİTAK Lise Mezunu 34 Personel Alacak!

TÜBİTAK 2020 yılı Nisan ayı personel alımı kapsamında toplam 34 personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

A+A-

TÜBİTAK 2020 yılı Nisan ayı personel alımı kapsamında toplam 34 personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. TÜBİTAK personel alımı usta pozisyonunda lise mezunu adaylar arasından gerçekleştirilecek.

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK), Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsünde (SAGE) istihdam edilmek üzere 34 personel alacak.

Kurumun Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, TÜBİTAK SAGE'nin Ankara'daki merkezinde görev yapmak üzere "Usta" hizmet grubunda 34 proje personeli istihdam edilecek. Detaylara ilişkin bilgiye Türkiye İş Kurumu internet sitesi, TÜBİTAK internet sitesi ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının internet sitelerinden ulaşılabilecek.

Başvurular, 22 Nisan'a kadar TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (TÜBİTAK Kariyer)  üzerinden gerçekleştirilebilecek.

BAŞVURULAR

a) İlana başvuruda bulunmak için TÜBİTAK Kariyer internet adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluşturduktan sonra referans kodu seçilerek, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

 b) Başvuruların en geç 22.04.2020 günü saat 17.00’a kadar yapılması gerekmektedir.

c) Başvurular, ilan referans kodu üzerinden değerlendirilecektir. Adaylar, iş başvuru sisteminden ilan referans kodunu seçerek başvuruda bulunabileceklerdir. Referans kodu seçilmeden yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Bir aday en fazla 2 (iki) pozisyona başvuru yapabilecektir. İkiden fazla referans kodlu pozisyona başvuran adayların tüm başvuruları geçersiz sayılacaktır.

d) Adaylar başvuruları esnasında iş başvuru sistemine girmiş oldukları beyana göre değerlendirilecek olup, girilen bilgilerin hatalı olması veya aşağıda belirtilen belgelerden herhangi birinin eksik olması durumunda başvuru geçersiz sayılacaktır.

 · Meslek Lisesi Diploma veya Çıkış Belgesi.

 · Meslek Lisesi Not Döküm Belgesi.

· Askerlik Durum Belgesi.

 · Özgeçmiş. (TC Kimlik numarası ve telefon numaralarını da içerecek şekilde renkli resimli olarak hazırlanması gerekmektedir.)

 e) İlanlara geçerli başvuru yapan tüm adaylar mülakata davet edilecektir.

 f) Mülakata çağrılacak adaylara, istenilirse birim yetkililerince sözlü mülakat öncesi yazılı sınav veya el becerisine dayalı uygulama (Alan Bilgisi Sınavı) yaptırılabilecektir.

Tübitak 2020 yılı Personel Alım İlanı için TIKLAYINIZ

My Memur Haber
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler