1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. TÜBİTAK MAM 21 Personel Alımı Yapacak! 17 Haziran 2019
TÜBİTAK MAM 21 Personel Alımı Yapacak! 17 Haziran 2019

TÜBİTAK MAM 21 Personel Alımı Yapacak! 17 Haziran 2019

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı önlisans ve lisans mezunu 21 personel alımı yapacak. DPB’de ilan başvuru şartları ve detaylar yayımlandı.

A+A-

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı tarafından 21 personel alımı ilanı yayımlandı. Tübitak Marmara Araştırma Merkezine (MAM) Bağlı İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcılığı (BYİM) ve Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) bağlı Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü (UEKAE) bünyesinde görev yapmak üzere personel alınacaktır. Başvurular 8 Temmuz 2019 tarihine kadar yapılacaktır.

1 LİSANS MEZUNU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

MAM/İdari Ve Mali İşler Başkan yardımcılığı biriminde “TBTK.MAM.BYİM.2019.3 TBTK.MAM.BYİM.2019.3-01” başvuru numarası ile mühendisi olarak çalışacak personel alımı yapılacak. Lisans Bölümleri Makine Mühendisliği bölümünü bitirmiş olmak gerekiyor.

20 ÖNLİSANS MEZUNU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Bilgem/Ulusal Elektronik Ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü biriminde “TBTK. BİLGEM.UEKAE.2019-2 TBTK.BİLGEM.UEKAE.2019-2.1” başvuru numarası ile  AR-GE PERSONELİ (TEKNİSYEN) olarak çalışacak 20 personel alımı yapılacak.

Ön Lisans Bölümleri Elektrik, Elektronik Teknolojisi, Kimya Teknolojisi, Metalürji, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Programcılığı, Makine Resim ve Konstrüksiyon veya Makine bölümlerinden birini bitirmiş olmak ve alanında en az 2 (iki) yıl mesleki tecrübeye sahip olmak gerekmektedir.

NOT: Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumumuz internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr), Devlet Personel Başkanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır. İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

İlan metni için tıklayınız:

pdf.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler