1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. TUBİTAK MAM Personel Alımı 2015
TUBİTAK MAM Personel Alımı 2015

TUBİTAK MAM Personel Alımı 2015

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Marmara Araştırma Merkezi Sekreter, Hizmetli ve Bilgisayar Donanım Teknolojisi Teknikeri Alımı Son Başvuru 27 Mart 2015

A+A-

Üniversite Mezunları arasından 4 yıl deneyimli, Tercihen orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak. Kocaeli ilinde ikamet edenler başvurabilecektir. Kpss 60 puan şart. İlan Metni İçin Tıklayınız.

Önlisans Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik Mezunları arasından 2 yıl deneyimli, Bilgisayar ofis programlarını (outlook, word, excel v.b. kullanmayı bilmek.). Kocaeli ilinde ikamet edenler başvurabilecektir. Kpss 60 puan şart. İlan Metni İçin Tıklayınız.

Ortaöğretim Mezunları arasından Gelen ve giden kargo, evrak ve dosya yönetimini yapabilmek. Aktif telefon trafiğini yönetebilmek. Kolay hızlı öğrenip uygulamaya geçirebilmek. Sözlü iletişimi kuvvetli, güleryüzlü, diksiyonu düzgün olmak. İlgili işe alınacak kişi Enstitü/Birim arasında evrak taşıma ve dağıtımı işlerini de yürütecektir. Kocaeli ilinde ikamet edenler başvurabilecektir. Kpss 60 puan şart. İlan Metni İçin Tıklayınız.

Meslek Yüksekokullarının ilgili bölüm Mezunları arasından 2 yıl deneyimli, Bilgisayar, yazıcı v.b. çevre birimleri kurulum, kullanım ve problem çözümü konusunda tecrübeli olmak. Microsoft tabanlı uygulamaları etkin olarak kullanabilmek, kurabilmek ve problemlerini tespit edebilmek. Bilgisayar montaj konusunda tecrübeli olmak. Temel elektronik kompanentleri tanımak, ölçmek ve değiştirebilmek. Bilgisayar, yazıcı v.b. çevre birimleri ürünlerde arıza tespitini yapabilmek. Ağ alt yapısında bulunan ağ cihazları ve data bağlantılarına müdahale konusunda deneyim sahibi olmak. Kocaeli ilinde ikamet edenler başvurabilecektir. Kpss 60 puan şart. İlan Metni İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.