TÜBİTAK Önlisans ve Lisans Mezunu 60 Kamu Personeli Alımı

TÜBİTAK Savunma Sanayi Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü 60 daimi kamu personeli alımı yapılacak. TÜBİTAK önlisans ve lisans mezunu 60 kamu personeli alımında KPSS şartı yok. Detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

32625
Daha Fazla Göster

TÜBİTAK Savunma Sanayi Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü SAGE tarafından en az önlisans mezunu 60 kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Ankara ilinde görevlendirilmek üzere yapılacak kamu personeli alımlarında KPSS puan şartı aranmayacak. Adaylar başvurularını 26 Temmuz 2017 Çarşamba günü saat 17:00’a kadar yapabilecekler.

TÜBİTAK Savunma Sanayi Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü personel alımına kadro pozisyonlarına göre üniversitelerin ilanlarda belirtilen önlisans ve lisans bölümlerinden mezun olan adaylar başvurabilecekler. Bazı pozisyonlar için tecrübe şartı da aranıyor.

Genel Başvuru şartları; Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak şeklinde belirtildi.

Başvuru yapabilmek için öncelikle kurumun internet adresi üzerinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekiyor. Kayır olan adaylar özgeçmiş oluşturduktan sonra referans kod seçilerek, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda ekleyerek başvuru yapabilecekler.

TÜBİTAK personel alımlarına internet ortamı dışında yapılan başvurular kabul edilmiyor. Başvurular sonucu alım yapılacak sayının 5 katı aday mülakata çağırılacak olup, adaylar en fazla 2 pozisyon için başvuruda bulunabilecek. TÜBİTAK SAGE personel alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metinleri için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
TÜBİTAK Önlisans ve Lisans Mezunu 60 Kamu Personeli Alımı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!