TÜBİTAK SGE 30 kamu personeli alıyor

TÜBİTAK BİLGEM Siber Güvenlik Enstitüsüne 30 kamu personeli alımı yapılacak. Lisans mezunu, KPSS şartı yok, son başvuru tarihi 1 Eylül 2016 olarak ilan edildi.

23423
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ilana göre, TÜBİTAK BİLGEM Siber Güvenlik Enstitüsüne 30 kamu personeli alımı gerçekleştirilecek. TÜBİTAK BİLGEM Siber Güvenlik Enstitüsünde istihdam edilmek üzere 30 kamu personeli alınacağı ilan edildi. Adaylar başvurularını 1 Eylül 2016 tarihi saat 17:00’ye kadar yapabilecekler. Başvurular TÜBİTAK BİLGEM’in resmi internet sitesinden elektronik ortamla yapılacak olup başka yollarla yapılacak başvuruların kabul edilmeyeceği açıklandı.

TÜBİTAK BİLGEM Siber Güvenlik Enstitüsünde görevlendirilmek üzere alınacak 30 kamu personeli ilanına; 4 yıllık lisans eğitimi veren Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri, Matematik – Bilgisayar, Matematik Mühendisliği, Matematik, Fizik Mühendisliği bölümlerinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecek.

Başvuru yapabilmek için, kamu haklarından yasaklı olmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak gibi şartlar aranmaktadır. Alımlarda KPSS puan şartı aranmıyor. Alımlarla ilgili tüm duyurular kurumun resmi internet sitesinden yapılacak. Alınacak personeller Gebze/Kocaeli adresinde istihdam edilecekler. TÜBİTAK BİLGEM Siber Güvenlik Enstitüsü 30 kamu personeli alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!