1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. TÜBİTAK Tüm Enstitülerine Personel Alımı Yapacak
TÜBİTAK Tüm Enstitülerine Personel Alımı Yapacak

TÜBİTAK Tüm Enstitülerine Personel Alımı Yapacak

Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu TÜBİTAK Enerji Enstitüsü, Kimya Enstitüsü, Malzeme Enstitüsü, Çevre Ve Temiz Üretim Enstitüsü, Yer Ve Deniz Bilimleri Enstitüsüne perasonel alımları yapılacak

A+A-

Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından 5 Kasım 2014 tarihinde yayımlanan personel alım ilanı ile ( Sürekli İşçi Alımı)  TÜBİTAK Enerji Enstitüsü, Kimya Enstitüsü, Malzeme Enstitüsü, Çevre Ve Temiz Üretim Enstitüsü, Yer Ve Deniz Bilimleri Enstitüsü bünyesinde çalışmak üzere Sürekli İşçi Alımı yapacağını duyurdu.

TÜBİTAK Enerji Enstitüsü, Kimya Enstitüsü, Malzeme Enstitüsü, Çevre Ve Temiz Üretim Enstitüsü, Yer Ve Deniz Bilimleri Enstitüsü olmak üzere toplamda 5 Enstitüye personel alımı gerçekleştirecek. Başvurular dün itibariyle başladı. Yani 5 Kasım 2014 tarihinde başlayan başvurular 14 Kasım 2014 tarihinde sona erecek. Her Enstitüde değişik branşlarda alımlar yapılacak.

TÜBİTAK Enerji Enstitüsü Personel Alım İlan Metni

TÜBİTAK Kimya Enstitüsü Personel Alım İlan Metni

TÜBİTAK Malzeme Enstitüsü Personel Alım İlan Metni

TÜBİTAK Yer Ve Deniz Bilimleri Enstitüsü Alım İlan Metni

TÜBİTAK Çevre Ve Temiz Üretim Enstitüsü Personel Alım İlan Metni

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.