1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. TÜLOMSAŞ Daimi 40 Kamu İşçisi Alımı Yapacak! Elektrik, Makina, Raylı Sistem!
TÜLOMSAŞ Daimi 40 Kamu İşçisi Alımı Yapacak! Elektrik, Makina, Raylı Sistem!

TÜLOMSAŞ Daimi 40 Kamu İşçisi Alımı Yapacak! Elektrik, Makina, Raylı Sistem!

Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü TÜLOMSAŞ tarafından kamu personeli 40 işçi alımı başvuru ilanı 8 Nisan 2019 tarihli resmi gazetede yayımlandı. TÜLOMSAŞ kamu personeli işçi alımı başvuru detayları.

A+A-

TÜLOMSAŞ Genel Müdürlüğüne 40 adet daimi işçi alımı yapılacağı ilan edildi. TÜLOMSAŞ 40 işçi alımı başvurularına dair detaylar 8 Nisan 2019 itibarıyla Türkiye İş Kurumu internet sayfasında yayımlanacak. Tülomsaş 40 işçi alımı için önlisans mezunları başvuru yapabilecek.

TÜLOMSAŞ’a 40 kamu işçisi alımı kapsamında işe alım şartlarını içeren ilan Türkiye İş Kurumu internet sitesinde 08 Nisan 2019 - 12 Nisan 2019 tarihleri arasında yayımlanacaktır. Gün içerisinde ilana İŞKUR sayfasında arama yaparak ulaşabilirsiniz. Detaylar ve başvuru numarası açıklanınca haberimiz içerisinde yer alacaktır.

TÜLOMSAŞ İşçi alımı, "Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik" ve “Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii Anonim Şirketi Genel Müdürlüğüne İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönerge” kapsamında yapılacaktır.

TÜLOMSAŞ işçi alımı için ilgililerin 8 Nisan 2019 tarihinden itibaren Türkiye İş Kurumuna müracaat etmeleri gerekmektedir.

TÜLOMSAŞ İŞÇİ ALIMI KONTENJANLARI

4 PROSES İŞÇİSİ alımı için meslek yüksek okulu (elektrik bölümü) mezunu olmak gerekiyor.

10 PROSES İŞÇİSİ alımı için meslek yüksek okulu (makine bölümü) mezunu olmak gerekiyor.

5 PROSES İŞÇİSİ alımı için meslek yüksek okulu (raylı sistemler elektrik ve elektronik teknolojisi bölümü) mezunu olmak gerekiyor.

18 PROSES İŞÇİSİ alımı için meslek yüksek okulu (raylı sistemler makine teknolojisi bölümü) mezunu olmak gerekiyor.

3 PROSES İŞÇİSİ alımı için meslek yüksek okulu (yapı tesisat teknolojisi bölümü) mezunu olmak gerekiyor.

TÜLOMSAŞ İşçi Alımı Başvuru İlanı için tıklayınız:

pdf.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler