TÜLOMSAŞ Daimi işçi Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye Lokomotif Ve Motor Sanayii Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü  (TÜLOMSAŞ) kamu personeli alımı kapsamında ön lisans mezunu toplam 3 daimi işçi alımı gerçekleştirecek.

54239
Abone Ol
Daha Fazla

Türkiye Lokomotif Ve Motor Sanayii Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü  (TÜLOMSAŞ)  yayımladığı kamu personeli alımı ilanı ile daimi işçi alımı yapacağını duyurdu.

TÜLOMSAŞ kamu personeli alıı kapsamında 3 daimi işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. TÜLOMSAŞ personel alımı ile önlisans mezunu proses işçisi alacak: Alım ile alakalı başvuru şartları neledir. Başvuru nereye ve hangi tarihte gerçekleşecek şimdi sizlerle bu bilgileri paylaşalım.

BAŞVURU TARİHİ VE YERİ

TÜLOMSAŞ 3 daimi işçi alımı başvuruları Türkiye İş Kurumu İŞKUR internet sitesi veya Türkiye İş Kurumu şubelerine şahsen yapılabilir. Başvurular 27 Mayıs 2019 Pazartesi yani bugün itibariyle başladı. Adaylar başvurularını 31 Mayıs 2019 tarihine kadar yapabilirler.

TÜLOMSAŞ İşçi alımı, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ve TÜLOMSAŞ İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönerge kapsamında yapılacak.

Başvuru yapacak olan adayların önlisans mezunu ve aşağıda belirtilen bölümlerin birinden mezun olması gerekiyor.

-DOĞALGAZ, ISITMA VE SIHHİ TESİSAT TEKNOLOJİSİ

– SIHHİ TESİSAT VE DOĞALGAZ

-DOĞALGAZ VE ISITMA

-DOĞAL GAZ VE ISITMA

-DOĞALGAZ VE BORU HATLARI TEKNOLOJİSİ

-GAZ VE TESİSATI TEKNOLOJİSİ

-DOĞALGAZ VE TESİSATI TEKNOLOJİSİ

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!